luna los

266 reacties · pagina 6 van 9

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

3 juli 2013, 00:08 3 doggies

" Ja dat is een hele mooie foto maar krijg hem niet groter hier??? op mijn profiel wel als je er op klikt,maar als ik ze plaats krijgen ze dit formaat?? . "


Als je er hier op klikt ook hoor :-) Mooi!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "luna los" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

B met D&A†

3 juli 2013, 07:20 3 doggies

Heerlijke foto's!

annette & de boefjes

3 juli 2013, 07:31 3 doggies

Wat een geweldige foto's weer!! Dikke pret zo met zn tweetjes zo te zien :-D

Ine

3 juli 2013, 10:16 3 doggies

Wat een lekker stel! En heerlijk dat ze al begint te spelen.Saampjes met Karin op de bank, dat is ook een hele stap vooruit! 
Hoe reageert ze nu op jou, Peter?

anja

3 juli 2013, 12:09 3 doggies

Ik wil meer, meer, meer foto's! :-D

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

3 juli 2013, 13:18 3 doggies

Zoals jullie ongetwijfeld weten is het niet toegestaan om Off Topic vragen te stellen of klachten te uiten over moderatoringrepen. Juist PB leent zich bij uitstek om hierover in gesprek te gaan met ons. Je kunt dit in de visie/bleid van HP nalezen.

Hierbij benadrukken we dat het niet toegestaan is om nog langer Off Topic over dit onderwerp verder uit te weiden.

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

3 juli 2013, 13:19 3 doggies

Topic is opgeschoond van Off Topic reacties

J&S

3 juli 2013, 14:29 3 doggies

Nog één keer off-topic, aangezien ik ineens geen notificaties meer ontvang... O-)

Bo & Dean

3 juli 2013, 15:09 3 doggies

Ik zeg meer foto's ;-) ;-) ;-) wat heerlijk zeg zie der toch genieten daar word ik ondanks het weer :'( echt helemaal vrolijk van dus peter meer foto's want het weer blijft ... !@@#$% ;-) ;-) ;-)

Dorrie

3 juli 2013, 15:32 3 doggies

Ze is echt hond aan het worden.
Die kop ook van Luna..een heel andere uitstraling. Niet meer zo verdrietig.
En na het ravotten met Dinos ,heerlijk bij Karin uitslapen..dus het vertrouwen komt ook steeds meer.
Kan niet anders zeggen dan dat jullie 2 goed je best doen met Luna. ;-)
En ik vind het ook een super-combo, die Dinos en Luna 2 heerlijke doggen met flubber wangen hihi ;-)

.

3 juli 2013, 15:57 3 doggies

Wat heerlijk die foto's van Dinos en Luna, maken deze grijze regenachtige dag weer goed ;-)
Geweldig om te zien dat ze steeds meer van een echt hondenleven geniet. ;-)

Karina

gewijzigd 4 juli 2013, 18:35 3 doggies

;-)Geweldige foto's

Wilma en Dobby (RIP)

4 juli 2013, 18:46 3 doggies

Ik merk het aan Dobby, dat rollen gebeurt hier alleen als hij echt relaxt is. Goed teken dus! ;-)

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

4 juli 2013, 21:39

ON TOPIC

Vriendelijk verzoek om on topic te blijven. Off topic gesprekken kunnen voortgezet worden via PB.

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

4 juli 2013, 21:39

OMGANG OP HET FORUM

HP stimuleert het respectvol reageren naar elkaar. Neem daarom ook gezamenlijk de verantwoording om de site leuk, leerzaam en gezellig te houden.

In je emotie kun je soms iets te fel overkomen, een verkeerde aanname doen of te scherp oordelen. Dit kun je voorkomen door de tijd te nemen om je mening goed te forumleren en eerst je bericht nog eens goed door te lezen voordat je op de reageerknop drukt. Stel eerst eens een vraag voordat je meteen je oordeel geeft.

Afbranden draagt niet bij aan een goed gesprek en jaagt mensen weg. Dat laatste willen we graag voorkomen omdat het doel is om zoveel mogelijk honden en baasjes te helpen.

Wij zetten waar nodig een moderatormelding in om mensen hieraan te herinneren, maar stimuleren ook dat leden elkaar hier netjes op wijzen.

Samen maken we de sfeer en de kwaliteit van het forum!

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

gewijzigd 4 juli 2013, 21:55

Recente discussie is verwijderd.

Houd dit topic waar het voor bedoelt is.

Ga niet zitten stoken en trek lange tenen in.

Nieuwe ronde nieuwe kansen.

Vragen, klachten, off topic opmerkingen kunnen in PB gedaan worden.

*Boots*Rip*

gewijzigd 4 juli 2013, 22:08 3 doggies

Ja hopelijk is Peter snel weer terug met nieuwe foto's ;-)

Wilma en Dobby (RIP)

4 juli 2013, 23:25 3 doggies

Het is weer bijna weekend, dus dat zal wel goed komen.

Suzan

5 juli 2013, 00:21 3 doggies

Wat gebeurt hier toch allemaal???
 Je bent even weg en voila: Topic opgeschoond, discussie verwijdert.

Dan denk ik 'shi*' discussie? welke? wanneer?' Potdikkie.. ben ik de sensatie weer misgelopen.

Ha,ha,ha,, t'is maar een grapje hoor (al zit ik hier stiekem met popcorn en een volle fles cola af te wachten)

Nee, gekkigheid!

Laten we dit topic gewoon netjes vrij houden voor de eerstvolgende up-date die Peter ons brengen gaat.
Gewoon nog even afwachten dus.

Doberkiki

5 juli 2013, 00:28 3 doggies

Op naar Luna's capriolen! ;-)

AlphaOmega

5 juli 2013, 06:59 3 doggies

" Als een hond werkelijk sereieus socialisatie heeft gemist, zeg maar de 1e 5maanden van zijn of haar leven, is dat NIET te herstellen. Kennelsyndroom is goeddeels onomkeerbaar. Studies bewijzen dat.

Dus als Luna werkelijk een kennelsyndroom zou hebben zou ze nu zo niet rondlopen al liepen er 10 stabiele goed gesocialiseerde honden om heen. "



Kennelsyndroom komt in de inprentings fase voor. Gaat er iets mis tijdens de inprentingsfase dan kan dit NOOIT meer hersteld worden!!
En dat is 4 tot 6 weken en niet tot 5 maanden.

AlphaOmega

5 juli 2013, 07:01 3 doggies


Maare leuke foto's hoor

Suzan

5 juli 2013, 07:56 3 doggies

Wat gek, aan mij is namelijk ook geleerd dat het met name de eerste 5 'maanden' betreft.
Daarin zou de cruciale vorming plaatsvinden.

W&W

gewijzigd 5 juli 2013, 08:55 3 doggies

Ik weet ook niet beter dan met name de eerste 5 maanden.

Maar ik denk niet dat het goed is om je hond een bepaalde stempel te geven en daar steeds naar te kijken. Natuurlijk moet je een hond soms dingen afleren wat ikzelf lastiger vind dan dingen leren. Maar té vaak kom ik mensen op straat tegen die een "probleem" hond hebben en daarover zelf blijven zeggen dat het zo zielig is....... Waarmee ik niet wil zeggen dat Peter dat met Luna doet.
Toch zijn er op dit forum ook nog voldoende mensen die hun "adoptie" hond wel zielig blijven vinden. Ik denk dat het daar echt niet beter van gaat worden maar juist alleen maar slechter. Wees blij dat je de hond hebt kunnen "redden" en geniet ervan. Doe leuke dingen, maar vooral.....laat de hond eerst heel goed wennen aan zijn nieuwe omgeving, baasjes, gezin, eventueel andere huisdieren.

Als ik zo naar foto's van Luna kijk en zie hoe zij rondloopt vind ook ik het moeilijk voor te stellen dat ze echt een kennelsyndroom zou hebben. Ik heb er pas nog eentje meegemaakt. Tot 7 maanden bij de fokker geweest en die woont buitenaf. Geen verkeer, geen lawaai, niks. Hond kent niks en is overal bang voor. Is zelfs nadat de nieuwe eigenaar hem had een dag later ontsnapt uit de riem en een dag en nacht vermist geweest. Gelukkig hebben we hem teruggevonden. Die mensen hebben nog een hond, een hele stabiele, en ze zijn nu ongeveer een anderhalve maand samen maar er zit nog bijna niks geen verbetering in. Erg sneu. En dat is dan wel een echte fokker en eentje die heel goed bekend staat....... Werkelijk, dan snap je zoiets toch helemaal niet?!

AlphaOmega

5 juli 2013, 08:09 3 doggies


Ze trekken het wel eens door tot 12 weken.
1ste socialisatie fase. Maar normaal alleen in de inprentingsfase

Suzan

gewijzigd 5 juli 2013, 08:51 3 doggies

Ja, ik heb het ook gevonden!4 fases tot en met de 12e levensweek.

1e fase is de neo fase als afhankelijk pup bij moeder,
daarna volgens de 3 fases van socialisatie t/m 12 weken.

 Maar.. daarna gaat de vorming (het vullen van het rugzakje) wel drastisch door hoor!
En die periode is zekers wel t/m ongeveer een half jaar. 
Maar een kennelsyndroom,, zou een hond na die 12e week niet meer kunnen opdoen, denk je?

Suzan

5 juli 2013, 09:02 3 doggies

" Ik weet ook niet beter dan met name de eerste 5 maanden.

Maar ik denk niet dat het goed is om je hond een bepaalde stempel te geven en daar steeds naar te kijken. Natuurlijk moet je een hond soms dingen afleren wat ikzelf lastiger vind dan dingen leren. Maar té vaak kom ik mensen op straat tegen die een "probleem" hond hebben en daarover zelf blijven zeggen dat het zo zielig is....... Waarmee ik niet wil zeggen dat Peter dat met Luna doet.
Toch zijn er op dit forum ook nog voldoende mensen die hun "adoptie" hond wel zielig blijven vinden. Ik denk dat het daar echt niet beter van gaat worden maar juist alleen maar slechter. Wees blij dat je de hond hebt kunnen "redden" en geniet ervan. Doe leuke dingen, maar vooral.....laat de hond eerst heel goed wennen aan zijn nieuwe omgeving, baasjes, gezin, eventueel andere huisdieren. "

Een stempel geven is altijd fout. 

Stel dat je zelf ziek bent geweest en nadat je herstelt bent jouw hele omgeving je continu pampert en inprent ''ach.. doe jij dat maar niet hoor, is misschien niet zo goed voor je,, nee, dat kun jij niet, jij bent zo ziek geweest,, ach toch, wat ben jij eigenlijk zielig!''

Ik denk dat je er de grolle griebels van zou krijgen.. zo pak je natuurlijk 'nooit' je leven weer op!

Veel baasjes zie je deze 'menselijke' fout bij hun hondje maken (mezelf inbegrepen destijds)

Een mogelijke reden willen opsporen voor bepaald gedrag, vind ik overigens niet hetzelfde als een label willen geven of zielig vinden. Soms kan het enorm helpen je hond beter te begrijpen ''dus daarom doet ie zo!''

Wat natuurlijk niet wil zeggen dat het dan meteen okay is!

Ach ja,, hij is bang he! kan ie niks aan doen.. 
tja... nog vele gezellige jaren samen 'denk ik dan wel eens'

AlphaOmega

5 juli 2013, 09:07 3 doggies


Volgens deskundigen niet. Het moet dan op te lossen zijn. En ja! De vraag is natuurlijk nog; Wil je er tijd, geld en energie in steken. Mensen kiezen vaak de makkelijkste weg. DUMPEN DIE HANDEL. weg doen of in laten slapen.

Ga ik nou weer te veel off topic? :-)

Suzan

gewijzigd 5 juli 2013, 09:16 3 doggies

Schandalig off-topic, maar t'is helaas waar!
''het klikt niet''
''we kunnen echt niet met hem omgaan''

Spijtig, want die klik komt heus wel, en jullie kunnen heus wel met hem omgaan... maar jullie zullen het beide moeten leren.

Ja, en dan gaat het weer wringen en 'gunnen' we het hondje toch veel meer en beter dan wij het kunnen (willen) bieden!
Maar terug naar het kennelsyndrome, jullie denken niet dat Luna dat heeft?

Honden met kennelsyndrome meiden toch het liefst ieder menselijk contact?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "luna los" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^