Adressen Shockwave Therapie

4 reacties

Dori (gast)

24 juni 2013, 19:45

Sinds enkele maanden is bij mijn hond (mechelse herder X alaskan malamut) peesverkalking geconstateerd. De reguliere behandeling bestaat uit rust en pijnstillers, maar dit mag niet voldoende baten. Ik heb nu ook laser behandeling geprobeerd en natuurlijke middelen, maar ook dit schijnt niet voldoende te helpen. Nu hoor en lees ik goede ervaringen met shockwave therapie maar vind hier alleen voor paarden dierenartsen in Limburg e.o. Voor honden heb ik tot nu toe alleen adressen in België (aan de kust) en in Friesland gevonden. 
Weet iemand een dierenarts/-therapeut die Shockwave Therapie voor honden aanbiedt???
Het liefst in (de buurt van) Limburg. Mag ook net over de grens....

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Adressen Shockwave Therapie" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Loesje

gewijzigd 24 juni 2013, 21:08

weinig adressen voor shockwave therapie voor dieren.

Misschien dat de humane behandelaars weten wie deze therapie voor dieren in Limburg aanbiedt?

http://www.masterpuls.nl/

ik zou in ieder geval even contact met ze opnemen; je weet maar nooit.

bianca

15 augustus 2013, 10:45

Dierenkliniek Het Hazewinkel in Oldenzaal past ook shockwave therapie bij honden toe. Het helpt goed voor artrose en ook voor peesproblemen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Adressen Shockwave Therapie" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^