Foutmeldingen reactie plaatsen

17 reacties

Elly

24 juni 2013, 16:23

Hallo allemaal,
Ik wil toch nog een keer de foutmeldingen onder de aandacht brengen die ik krijg als ik een reactie plaats.
Ik zie geen kader waar ik mijn reactie in kan typen, de tekst springt van links naar rechts, als ik tekst bij een foto plaats zie je de tekst óf helemaal niet óf gedeeltelijk.
Zijn er nog meer mensen die hier last van hebben ?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Foutmeldingen reactie plaatsen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Arjen (Webmaster HondenPage)goedgekeurde fokker

24 juni 2013, 17:20

Hoi, upgrade je browser en alles werkt weer zoals het hoort ! Als je op xp werkt dan raad ik chrome aan als browser

Lianne, Mara & Maybe

24 juni 2013, 16:25 3 doggies

Ik heb dat heeeel vaak op mn telefoon..
Dan klik ik op reageren, maar krijg ik geen typscherm, hetzelfde met een directe reactie.. en quoten gaat al helemaal vaak fout..

Ook als het dan lukt om te quoten kan ik enkel maar typen in het gequote stuk en niet een enter eronder doen zodat ik buiten de quote kan typen..

Elly schreef het onderwerp

24 juni 2013, 16:27

Ik gebruik een laptop en 8 van de tien gebeurt dit.
Erg vervelend als je een stuk tekst hebt getypt dat verdwenen is.

Hannah + Ginny & Winter

24 juni 2013, 16:32 3 doggies

Yep, ik heb er ook af en toe last van. Dan weer een tijdje niet, en dan weer tien keer achter elkaar wel... Sowieso vallen mij wel meer kleine 'bugs' op de laatste tijd. Gisteren keek ik even op mijn profiel en was ik volgens HP zo'n 2013 jaar geleden voor het laatst online geweest. Vond ik toch wel speciaal, haha! :-D

Loesje

24 juni 2013, 16:38 3 doggies

"
Ook als het dan lukt om te quoten kan ik enkel maar typen in het gequote stuk en niet een enter eronder doen zodat ik buiten de quote kan typen.. "


dat heb ik ook vaak. Las laatst een tip hier hoe dat op te lossen; je tikt 1 karakter in het quote-vak, die je later weer weghaalt; daarna kan je wel onder het vak typen. Heb dit nu al vele keren toegepast en het werkt.

ik heb vaak dat ik in lange teksten niet kan wijzigen, dan zet ik de cursor ergens neer, vervolgens ga ik wijzigen en dan begint de hele tekst te dansen en te springen en zie ik niet meer waar ik bezig ben.

Cgoedgekeurde fokker

24 juni 2013, 16:38 3 doggies

Gebruik je de oude of de nieuwe editor?

Anja en Naika, Shiva en Flynnbijna goedgekeurde fokker

24 juni 2013, 16:39 3 doggies

Mijn cursor staat altijd onder het reactie venster.

En topics waar ik op gereageerd heb krijg ik soms geen melding van als er een ander reageerd

Elly schreef het onderwerp

24 juni 2013, 16:42

@Caitlin: Ik denk de nieuwe ....... weet niet precies wat je bedoelt

Lianne, Mara & Maybe

24 juni 2013, 16:47 3 doggies

Zie jij als je een reactie wil typen foto's aan de rechterkant of niet? :-D

Cgoedgekeurde fokker

24 juni 2013, 16:47 3 doggies

" @Caitlin: Ik denk de nieuwe ....... weet niet precies wat je bedoelt "

Via 'Mijn Forum' kan je de editor kiezen. Als je boven aan met je muis op ''Hondenforum'' gaat staan dan zie je rechts een rijtje waarin je kunt gaan naar 'Mijn Forum'. Ga daar naartoe, daar zie je rechts een rijtje met instellingen en daar kan je je editor kiezen. Die kan je zetten op de oude of de nieuwe.

Je kan eens kijken welke je nu gebruikt (zodat je weet welke voor problemen zorgt) en kijken als je voor de andere kiest of de problemen dan opgelost zijn.

Elly schreef het onderwerp

24 juni 2013, 16:48

die zie ik Lianne

Elly schreef het onderwerp

24 juni 2013, 16:50

Bedankt Caitlin en Lianne, ik heb de editor nu op "nieuw"  staan.
Ben benieuwd .....

Jeroen & Lola

24 juni 2013, 16:50 3 doggies

dit gebeurde mij ook wel eens, toen moest ik de comptabiliteitsweergave of zoeits aanpassen...weet alleen niet of het juist aan of uit was..

dat kun je doen naast je balk met web-adres, dus de url..daarnaast heb je een logotje, een verscheurd papiertje lijkt het op..daar kun je het aanpassen

althans, dit was toen bij mij het probleem..weet niet of dat bij jou ook is, maar kun je proberen

Elly schreef het onderwerp

24 juni 2013, 16:53

Thanx Jeroen, denk ik ..... ik zal het proberen O-)

Arjen (Webmaster HondenPage)goedgekeurde fokker

24 juni 2013, 17:19 3 doggies

Hoi, je kunt bijna al deze meldingen oplossen door te upgraden naar de laatste versie van browser (of beter nog, chrome, firefox of safari gebruiken als browsers !)

Elly schreef het onderwerp

24 juni 2013, 17:41

Dank je Arjen !!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Foutmeldingen reactie plaatsen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^