Enquete Labrador/ Dalmatier gedrag

4 reacties

astrid

24 juni 2013, 16:12

Ik ben Astrid Geel, en woon in Denemarken. Ik heb een labrador genaamd Sita en een dalmatier Slik. Voor mijn biologie project onderzoek ik het verschil in gedrag tussen labradors en dalmatiers. Wil je mij helpen en mijn enquete invullen stuur me dan een e-mail dan stuur ik je onmiddellijk de enquete. Ook zoek ik mensen die met hun hond aan wat simpele testjes mee willen werken. Ik ben van 4 tot 10 augustus in Nederland en kan bij je langs komen. Wil je ook aangeven of je dit leuk lijkt.

Astrid Geel
[email protected]

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Enquete Labrador/ Dalmatier gedrag" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Hannah + Ginny & Winter

24 juni 2013, 23:29

Ik geloof niet dat het wordt aangemoedigd je email zo 'open en bloot' op een openbaar forum neer te zetten (vanwege eventueel misbruik dat er van gemaakt kan worden) :-D Sinds je een profiel hebt kunnen mensen je wellicht een PBtje sturen, in plaats van mail?

Succes met je project! Ik heb zelf maar een 'halve' labrador (heerlijke kruising), dus ik kan helaas niet zoveel voor je betekenen :-)

Kiki met Harley D. & Pampus

24 juni 2013, 23:47

Eens met Ginny (pffff we zijn t wel erg veel eens met elkaar vandaag ;-)).
Je kan je email adres er zelf uit halen door je op je eigen bericht op wijzigen te drukken.

Ik heb helemaal niets van deze hond in mij hond zitten, dus ook ik kan je niet verder helpen.

Hannah + Ginny & Winter

25 juni 2013, 00:06

Haha, gezellig toch O-) Enneehh... Gin zit niet te tikken hoor, dat is Hannah, haha! Zou wel een mooi kunstje zijn :-D

Kiki met Harley D. & Pampus

25 juni 2013, 00:11

Whoops sorry! Suffe ik;-)
We houden het topic inelk geval lekker hoog zo ;-)
hopen voor de topic starter dat er nog iemand met een labrador en/of dalmatiër ga reageren.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Enquete Labrador/ Dalmatier gedrag" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^