Hoi allemaal.. Lang geleden dat ik iets gepost heb maar we zijn er nog steeds hoor!
Boebie en ik hebben weer een rot weekend achter de rug. Weet niet zo goed waar ik moet beginnen dus begin maar gewoon met typen.
2 maanden geleden heeft Boebie voor de 3e x in 2 jaar een hotspot gehad. Ze had er deze keer super veel last van (blijven openkrabben) de andere 2x had ze dit niet. We zijn toen ook bij de weekend DA geweest. Ze heeft toen antibiotica gehad en een creme waar ik de plek mee moest insmeren maar helaas werkte dit niet goed en begon ze ook nog is bloed te poepen met diarree. Haar darm bleek ontstoken en we hebben toen andere antibiotica gekregen. Deze sloeg vrij snel aan en ze was er daarna redelijk vlot van af.
Nu zijn we 2 maanden verder en jawel ik zag weer een hotspot verschijnen. Dit keer in haar nek. Ik had haar nog niet zien krabben dus ik dacht dat ik er op tijd bij was. Heb het gelijk geschoren en schoongemaakt met groene biotex. (Dit was zaterdag). Zondag echter leek het alleen maar groter en erger geworden! We zijn naar de weekend DA geweest en zij heeft de plek nog verder geschoren. Ze was blij dat ik al een deel had gedaan, dat scheelde al. Boebie heeft hotspots over haar gehele nek tot borst en ze lopen over haar wangen heen. Alles is geschoren en schoongemaakt. Daarbij had ze ook een allergische reactie (welke ze wel vaker heeft, maar niet echt last van heeft). Ze heeft een spuit prednison gekregen. Verder bleek haar linker oor ook nog is ontstoken. Eind stand : 10 dagen 2 maal dags antibiotica, 1 maal daags 10 dagen lang een oorzalf en schoonmaak spul voor de wonden.
Hoe komt ze hier aan? Geen idee.. Misschien door een plant buiten? Een insecten beet? Sloot water? Wist ik het maar..
Ik vind het zo super zielig en maak me zo'n zorgen. Moet het gewoon even van me afschrijven. Boebie is een hondje wat altijd heel hard voor zich zelf is. Nu ligt ze alleen maar. Ze is zo lusteloos. Eten gaat nog wel goed, even gierig als altijd! Uitlaten gaat moeizaam, ze heeft er geen zin in.. Ik hoop dat de medicijnen snel aanslaan en ik me vrolijke knuffelkont weer terug heb. Het doet me echt pijn om haar zo te zien..
Zal nog wat foto's plaatsen van de plekken :

Haar nek..

Deel koppie en nek..

Andere kant kop..



3 doggies









