Chineesje

5 reacties

Relmuisje

14 juni 2013, 23:38

Hallo ,
Misschien domme vraag. Ik heb sinds ongeveer twer maanden een Chinese naakthond pup reu. Hij is nu ongeveer 5 maand. Ik heb hem buiten vaak los omdat hij bij mij blijft.  Mijn Am.bulldog kruising heb ik dan wel vast. Mijn Chinees blaft zowat naar elke hond. Nu net ook naar een herder. Herder leek agressief te worden.  Mijn kruising word op een of andere manier getriggerd door de Chinees en doet hem na. Ik dacht dat Chineesjes niet zulke helden waren... Enig idee hoe het kan dat hij mijn kruising triggerd? Anders blaft mijn kruising nooit. Alleen als de Chinees blaft of de kleine hondjes van mijn vriend.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Chineesje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Doberkiki

15 juni 2013, 01:20

Je kruising is een beetje aan het 'uitkijken' naar wat je chineesje doet.(nieuw lid, wat mag het meer? krijgt chineesje meer aandacht...dat vindt je kruising heel interessant)
'Krijgt chineesje zo aandacht? Oh leuk, eens nadoen en lekker meeblaffen.'

Is beetje kopiëer gedrag en als je dat blaffen van je chineesje wat inperkt (goed opvangt en aangeeft dat dat niet beloond wordt) dan zal je kruising daarin ook kalmeren.

de honden zijn nu de violen wat aan het afstemmen op elkaar.

vaar je eigen koers en geef niet toe! (anders heb je binnen de kortste keren twee blaffertjes)

Is nog maar pas, komt tijd, komt raad!

Erika & Jetta

15 juni 2013, 10:29

het komt vaak voor dat 2 honden elkaar aansteken in zulk gedrag op straat. Het chineesje hoort nu bij de roedel en als die vindt dat er ergens iets verdacht gebeurt waar om geblaft moet worden, dan gaat je bulldog daarin mee.
Ik zou het zo snel mogelijk proberen af te leren als je binnenkort geen 2 blaffers wil. Desnoods een tijd met de honden apart uit gaan zo kan je bull niet meer aangestoken worden.

Relmuisje schreef het onderwerp

15 juni 2013, 12:16

Oke bedankt.  Is ook in huis dat ze het doen.

Wilma en Dobby (RIP)

15 juni 2013, 14:03

Ik denk dat je gelijk hebt, en dat je Chinees niet zo'n held is. Grote bek, klein hartje. Hij overschreeuwt zichzelf misschien wel om niet te laten zien dat hij het spannend vindt.

Want zeg nou zelf, waarom zou een zelfverzekerde hond die van niets of niemand omkijkt als een gek moeten gaan blaffen bij ontmoetingen op straat? Dat heeft zo'n hond helemaal niet nodig.

Relmuisje schreef het onderwerp

15 juni 2013, 14:15

Nee inderdaad.  En als een hond op hem af komt gaat mijn  Chinees meteen met staart tussen zijn pootjes achter mij staan ;-).

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Chineesje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^