Oppas in vakantie

4 reacties

Isabella

12 juni 2013, 16:23

Hallo allemaal,

is er misschien iemand die vanaf donderdag 25 juli tot en met maandag 12 augustus op onze Engelse cocker spaniel wil passen i.v.m. vakantie?

Paco is een gecastreerde reu, niet echt een knuffelhond, aan de riem kan hij andere honden uitdagen, maar los is hij een hondje die zijn eigen gang gaat. Hij speelt niet met andere honden, bromt dan wat als het hem te druk wordt, maar zal niets doen. Sterker nog, Paco is een piepert, ligt snel op zijn rug en snapt niet veel van hondenetiquette. Naar volwassen mensen die weten hoe ze hem moeten benaderen (dus niet meteen omhelzen, maar rustig!) is hij lief. Zoals geschreven is het geen knuffel, want omhelzen en in je armen nemen vindt hij spannend en dat resulteert in waarschuwingsgedrag (lip optrekken). Helaas is hij niet aan te bevelen bij mensen met jonge kinderen juist omdat hij al te enthousiaste aandacht die kinderen vaak willen geven, niet begrijpt en dan geen positief gedrag laat zien. Paco is gek op eten, bedelt (geheel onze schuld!), denkt dat de post om te eten is, is al wat ouder en beginnend doof, maar bovenal LIEF naar mensen die hem zo af en toe een aai over zijn bol geven, met hem wandelen en hem verder lekker laten lopen.

Een hele waslijst, maar het komt erop neer, dat het het beste zou zijn als rustige volwassenen evt. met oudere kinderen hem voor een kleine 3 weken zouden willen verzorgen!

Welke echte hondenliefhebber kan en wil?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Oppas in vakantie" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Isabella schreef het onderwerp

12 juni 2013, 18:38

Paco woont met ons in Hengelo Ov...was ik idd vergeten te melden.

Isabella schreef het onderwerp

12 juni 2013, 18:40

Wat een goeie tip; es ff kijken!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Oppas in vakantie" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^