Ik wordt vrolijk en verdrietig tegelijk;( ik mis mijn kenzo...
Ik wordt vrolijk en verdrietig tegelijk;( ik mis mijn kenzo...
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bouvier teef vs Duitse dog reu.." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Oh sorry Denice!!
Nee nee, gewoom doorgaan hoor
kenzo is 11 geworden en natuurlijk gestorven uit ouderdom, hij heeft een mooi leven gehad, maar dan zie je zo die foto's en verhaaltjes en dan denk je, ja dat had hij ook kunnen zijn. Was ook zo'n clown. Jammer dat er toen nog geen digitale camera's en telefoontjes en zo waren, ja die waren er wel maar ik was te jong. Dus heb geen foto's van hem...
Ohh... Dat begrijp ik zo goed.....
Me2 helaas..
Veel eisend, soms, echter:
"Kan iemand dat ding vullen met pindakaas!? Nu?! Iemand?!"
Pooh heeft echt een lekker koppie!!
Hihi... 
Dit zijn de 2 duitse doggen van mijn begeleidster bij de cursus
Moekka is de gevlekte en een teefje
en Ed is de zwarte en een reu

Geweldige honden en echt schatten!
Ed is volgens mij de jongste en is nu 4 en Moekka is nu 6 dacht ik
Geweldige foto's!
Ga poging doen om een filmpje te plaatsen vamaf youtube
Gaaaff!!!!
Oh wat is sky mooi!! Leuk filmpje
Dank je wel! Hier was ie echt nog jong, 9 maandjes oud
Leuk filmpje!
Ik zat even te googlen nog en kwam een foto tegen met 2 DD met een zadel en daarop mensen.. Dan word toch niet echt gedaan?
bedoel je deze
Ja, maar denk dat ie bewerkt is.
Ow die ene is een paard trouwens hihi 
Hihi! Neem aan (hoop) dat het gephotoshopt is idd... Ik ga bedje opzoeken.. slaapwel!
Haha jammer niet ingetrapt 
Deze is ook zo leuk vind ik zelf:
oh, ik wil zo heel erg graag zo'n grote knuffel. helaas is schotse collie/lab/golden/duitse herder maximum maat voor mijn vriend. en aangezien dit voor mij het minimum was...ik ben een tijdje in een ander asiel met de honden gaan lopen, ze hadden twee broertjes dd :smelt: geschaafde knieën, kapotte broeken, blauwe plekken als gevolg, want de heren hadden nooit aan de lijn leren lopen. maar wat een heerlijkerds. oh!
heb hun toch een beetje de basis (niet trekken vanuit stilstand haha) bijgebracht, snoepjes hielpen. een per een, dat spreekt voor zich. jee ik was verliefd op die honden. dat was nog voor Wifi hier was, maar mijn vriend zag het helaas niet zitten. ik ben zelf 1m60 groot en het is wel een grappig zicht, zo een reus aan de lijn
ik hing na iedere wandeling onder het kwijl (jep, kaasjes zijn lekker) 


Sjon met mijn dochter, en Sjon die vind dat we veel te vroeg beneden komen, hij wil nog verder slapen
Wat lief!
En dat niet wakker willen worden, daar heeft mijn bouvier ook wel last van haha 
Och, zo lief!
een duitse dog leeft over het algemeen niet lang , maar inderdaad het zijn lompe goedzakken , de mijne is nu 4 maand en gaat al naar de 20 kilo , hopelijk kan ik haar nog te baas tegen dat ze volwassen is^^
Wat een dondersteen!
Maar dan kijk ik naar die kilo's en denk ik.. Ik vond mijn bouvier pup al veeel te snel groot worden... Laat staan een DD die met 4 maanden al op 20 kilo zit!!! Mijn bouvier is uitgegroeid en 27 kilo..
ja idd , als je naar de vader kijkt , die hond is enorm , vrouwtjes zijn normaal wat kleiner maar als ik haar bekijk.. ik kijk er naar uit wanneer ze volgroeid zal zijn ! ze heeft immers nu al een masale kracht. en zo'n geweldig karakter !!
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bouvier teef vs Duitse dog reu.." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.