Storm word gek van de warmte...

18 reacties

Femke & Storm

7 juni 2013, 15:48

Hallo baasjes en vrouwtjes!

Ik wil ff zeggen dat mijn vrouwtje niet lief is! Ze lacht me al de hele dag uit!
Ik mocht mee gaan wandelen.. maar ik ben bijna helemaal zwart en dat is helemaal niet gaaf met die zon!
Gelukkig hoefde ik maar een klein rondje! En toen we in de trappenhal kwamen naar ons appartement. .
ging ik lekker op degrobnd liggen, want dat was wel erg lekker koel!
Gaat dat mens me uit staan lachen!!
En ik moest nog mee naar boven ook. Kennelijk mag ik zelf geen trap lopen (doe ik stiekem wel eens)
Dus ze ging me ook nog optillen in haar warme armen en dan nog kusjes geven!
Ik ging kei kapot!

Maar thuis had ik lekker water, en kreeg ik een ijsblokje :-)
En daarna lekker op mijn bot bijten!

Net was ik moe van het spelen en plofte bij vrouwtje op de bank, (die zou een uur geleden al gaan poetsen maar ze zit nog steeds met haar dikke kont op de bank met haar telefoon!)
En toen ging ik een beetje tegen mezelf kletsen.. lekker op mijn zij liggen, met mijn pootjes doen alsof ik aan het lopen ben en lekker piepen en geluidjes maken..
Gaat ze me alweer uitlachen!!

Ik ben diep beledigd!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Storm word gek van de warmte..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Femke & Storm schreef het onderwerp

7 juni 2013, 16:12

Ik zet voor de zomer een koelmat op mijn verlanglijstje! Misschien wil ik dan ook wel graag zwemmen (nu nog niet!)Dan kan ik samen met mijn vrouwtje afkoelen!
En lekkerrr in de schaduw met veel water! 

Ik word wel lekker lui van dat weer, ik kan de hele dag slapen!

Wendiej

7 juni 2013, 16:13 3 doggies

Ik merk aan Frodo ook wel dat hij "last" heeft van de temperatuur. Er ligt nu standaard een kong in de vriezer en vanmorgen heb ik zijn badje gevuld. Hier gaat hij regelmatig even met zijn pootjes in staan en als hij het echt warm is ook ff lekker in liggen.
Nu in de middag is het een klein rondje (hij gaat nu dus maar 3x 20 minuten wandelen op een dag) en verder doe ik dan lekker wat puzzels. Hij vind het verder helemaal niet zo erg een paar dagen wat rustiger aan.

Claudia & Layka

7 juni 2013, 16:18 3 doggies

Ik probeer nu zoveel mogelijk met layka naar t water te gaan, en heb een badje in de tuin staan!

Femke & Storm schreef het onderwerp

7 juni 2013, 16:18

Ja heb normaal gesproken een kong net yoghurt in de vriezermaar storm heeft antibiotica voor kennelhoest dus mag geen melkproducten...
ben nog niet op een vervangend alternatief gekomen...

Cato

7 juni 2013, 21:27

Kong banaan in de vriezer, da's lekker hoor!

greet

7 juni 2013, 16:29 3 doggies

het is voor honden ook erg snel te warm.als je op asfalt loopt is dat voor een hond bloedheet en ik ga nu ook iets later lopen tegen de avond.
ook de hondenspeelplaats is nu echt te warm in de volle zon dus dat is niet fijn.
nu heb ik ze net uitgelaten en ze liggen nu ook lekker op de koele tegels.
ik loop ook meestal naar het water met ze even lekker afkoelen dat vinden ze heerlijk.
groetjes greet

Sam en Lizzy

7 juni 2013, 16:32 3 doggies

Ik heb vandaag zon schelp opgehaald via Marktplaats.

Terwijl Lizzy normaal al steigerd bij een waterplas, vind ze het badje eigenlijk wel heel leuk, maar dan moeten er wel wat speelgoedjes in liggen.

Heerlijk dat ze het leuk vind, want ze heeft het zo vaak te warm

moet ik er echt in vrouwtje?

hmm grote waterbak

Eline & Vino

7 juni 2013, 16:40 3 doggies

Ach, arme Storm!
Vino heeft ook last van de warmte, ga met haar niet wandelen op zo'n dagen wat dat is gewoon niet te doen.. En we hebben nergens vijvers ofzo in de buurt waar we kort heen kunnen wandelen dus..
Heb ik vandaag een zwembadje voor haar gekocht, heerlijk! Lekker fris water en spelen.;-)
Gaat natuurlijk niet zo goed op een appartement helaas of heb je een terrasje?

daisy

gewijzigd 7 juni 2013, 17:11 3 doggies

Hier 1 die blijft hijgen door de warmte.

lopen doe ik met haar heel vroeg dan is het koel en kan ze nog even een uurtje der ei kwijt, middag even snel plas doen buiten en dan heel laat in de avond weer langer.

Verder draagt ze nu ook al een koelband staat de airco binnen aan en is er een plek buiten die ik afgedekt hebt zodat ze als ze nog even wil buiten in de schaduw kan liggen.

Ze ontwijkt water staat een zwembadje maar dat vind ze maar niets maar ja ze loopt ook 3mtr om een plas heen dus had het kunnen verwachten nu is het dan maar mijn voetenbadje geworden :-)

Eline & Vino

gewijzigd 7 juni 2013, 16:53 3 doggies


Vino in haar nieuwe Dino zwembadje..

Femke & Storm schreef het onderwerp

7 juni 2013, 21:23

Haha dat is een heel zwembad ! lekker joh Vino ! en Lizzy ook al zo'n bofkont! 
Ja heb een appartement met een balkonnetje en de galerij voor bij de voordeur is ook best koel... 
Dus als het echt te gek wordt gooi ik daar lekker koud water over het beton en dan kan ie daar lekker liggen. heb nu op het balkon een natte theedoek, daar gaat ie dan ook wel opliggen, maar het liefst binnen op de houten vloer onder de eettafel.. daar komt geen zon denk ik, haha !

Eline & Vino

7 juni 2013, 21:27 3 doggies

Misschien is het groot genoeg om een schelpje te zetten zoals Sam en Lizzy? Of niet?

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 7 juni 2013, 21:29 3 doggies

Daisy, wat een heerlijke foto :-D ook de anderen fotoos van een badderend buldogje. :-D en de ondeugende Vino ?

warm, sta allemaal een uurtje eerder op, smorgens is het nog heerlijk koel, lekker wandelen of ook zwemmen, dat kan ook smorgens vroeg. daarna lekker op een koel plekje toeven.

en een schaduwrijk plekje op zoeken, niets doen, even nog een paar kleine rondjes vlakbij huis en voor de rest, lekker soezeren. dan savonds om een uur of half negen, nog een flinke ronde maken, ook dan is het nog heerlijk koel.

van de zomer als het echt warm is, dan nog wat eerder en later gaan en op de dag een lekker badje klaar zetten, meer hoef er niet gedaan te worden. de zomer duurt niet lang, moet je lekker van profiteren.

marianna

7 juni 2013, 21:50 3 doggies

Storm zullen we voor de zomer een kleurspoeling vragen. Ik ben ook pikzwart en heb het ook zo warm. Mijn tong hangt haast op de grond. En ik heb op het moment een hele dikke vacht. Maar ik kan pas 25 juni naar de trimmer. Vrouwtje heeft ook een schelp voor mij gekocht maar ik weet niet wat ik er mee aan moet. Ik zie het als een grote drinkbak maar vrouwtje spettert mij nat en dan vind ik dan precies de douche . Waarom doet ze dat nu ik ben toch niet in een vieze sloot gesprongen. Ik snap soms ook niks van die grote mensen. Gelukkig wordt het morgen niet zo warm en ze heeft voor mij de koelband weer gepakt.. Nu de groetjes van een uitgetelde Bennie

Sheltieduo_

7 juni 2013, 21:50 3 doggies

Hier ook een zwarte met veeeeeel haar.... af en toe zwemmen in het zwembad haha :-D nee hij zoekt heel veel de schaduw op maar als ik dan lzng ga wandelen ga ik aan de vijver waar hij kan verfrissen dan verder tegen we ghthuis zijn is hij droog :-D:

Sam en Lizzy

gewijzigd 7 juni 2013, 23:09 3 doggies

ik heb ook een klein balkon, de schelp past er precies tussen.

Femke & Storm schreef het onderwerp

10 juni 2013, 10:27

Ik denk dat dat wel gaat passen ja! Zag ze bij blokker ook al buiten staan...Gisteren zijn we heel de dag op rak geweest, 
Bij een vriendinnetje van me heeft Storm de vijver ondekt..
wel alleen z'n snoet en pootjes erin, maar dat was wel lekker fris want hij was er niet weg te slaan haha.

later op het terras is hij met zijn kont in zijn waterbak gaan zitten (perongeluk)
Maar dat vond hij wel prima! 
Met een plantenspuitje is hij ook wel tevreden op het terras!

Dadelijk nog even wandelen, het is nog niet echt warm gelukkig!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Storm word gek van de warmte..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^