Werken met dieren

7 reacties

Wendiej

5 oktober 2009, 11:44

Hoi allemaal,

Ik ben altijd dol geweest op dieren.
Ook ben ik druk bezig met cursussen in de omgang met honden. Hier ben ik erg druk mee en ik vind het fantastisch om te doen.
Als ik die cursussen af heb ben ik ook van plan te assisteren met lesgeven op mijn hondenschool en hopelijk daarin te groeien tot instructeur.

Nu ben ik eigenlijk al een tijdje op zoek naar werk met dieren. Ik vind het lastig te zoeken en op internet is dat al helemaal een ramp.
Hebben jullie misschien tips of ideeen wat ik zou kunnen doen om met dieren te gaan werken? Vrijwilligers zijn uiteraard altijd nodig maar ik zal toch ook mijn brood moeten kunnen betalen dus wel graag iets betaalds.
Dus als jullie tips of ideeen hebben zou dat enorm fijn zijn en kan ik daar misschien mee aan de slag.

Alvast bedankt.

Wendy

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Werken met dieren" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

5 oktober 2009, 12:08 3 doggies

misschien eerst stage lopen bij de asiels ? lees dat je instructrice wilt worden, ? is dat geen goeie optie ? eerst stage lopen is gewoon, voor je een betaalde baan kan krijgen, ze zitten om je te springen bij de asiels, al is het maar voor een dag. vaak gedragsprobleem honden, kan je een hoop van leren toch ?

willemijn. gr.

mischa, esha & fitzie

5 oktober 2009, 12:21 3 doggies

Hi Wendiej,

Mijn ervaring is dat het verschrikkelijk moeilijk is een betaalde baan te vinden op dit gebied. Ik heb best een behoorlijke achtergrond qua opleiding, maar verder dan vrijwilligerswerk ben ik ook niet gekomen. Tenzij je een opleiding in de dierverzorging/baan als dierverzorger volgt/zoekt, maar dit is dan MBO én kom je als baan al gauw uit bij proefdierverzorger....

Je zou kunnen proberen bij een hondenuitlaatservice. De grotere werken meestal wel met betaalde krachten, moet je wel je rijbewijs hebben. Voor zover ik weet zijn hondeninstructeurs trouwens ook meestal vrijwilligers.

Groetjes, Mischa

Joyce, Koda, Skippy en Beertje:)

5 oktober 2009, 12:34 3 doggies

Hondentrimmen is ook leuk.
Ik ben zelf ook bezig met de opleiding en hoop op redelijk korte termijn al een eigen trimsalon te hebben.

Het is wel een pittige opleiding (en zwaar beroep), o.a. veel stage lopen en ik vind de opleiding vrij prijzig en dure aanschaf van trimmaterialen maar het is ontzettend leuk om de hele dag met honden bezig te zijn.

Dineke

5 oktober 2009, 13:49 2 doggies

Waar woon je? Ik zag toevallig pas op de website van het asiel in Den Haag (www.haagsdierencentrum.nl)
dat ze nog (betaald) personeel zochten.

groetjes
Dineke

.

5 oktober 2009, 13:55 3 doggies

Er is best veel werk denk met dieren.Maar het is ook maar net wat voor opleidingen je hebt.

Je hebt:

Hondenuitlaatservice
Trimsalon
Accupunctuur
Homeopaat
masseur
dagopvang
gedragstherapeut
hondenschool

Zijn er maar een paar,maar ja voor sommige moet je wel een langere en goede opleiding volgen natuurlijk.

Zoals accupunctuur en homeopaat lijkt mij heel leuk.

Groetjes marianne

.

5 oktober 2009, 13:57 2 doggies

Is erg moeilijk hoor, ik heb ook een diploma dierverzorging...maar heb nooit mogen werken met dieren!
Het is een drama een baan te vinden, en vaak is het toch vaak vrijwillegerswerk...wat ook erg leuk is...of inderdaad in een lab!
Daar kon ik persoonlijk niet zo goed mee omgaan.

Loop de DA af, vraag om een baan, wie weet als vrijwilliger en rol je er als nog in..

Maar heel veel succes hoor..ben benieuwd!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Werken met dieren" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^