Opgepast!
Ruim een maand geleden hebben we een autokooi voor onze honden gekocht. Het ging om de dogbox van 4 pets.
Bij http://www.petplus24.de/Hund/Auto/Aluboxen/4Pets-Dog-Box/Comfortline-2841/Dog-Box-4pets-ComfortLine-twentytwo.html. Vroegen wij of de box in onze nieuwe Citroen C5tourer zou passen. Petplus 24 wist dit niet. De dogbox kostte 519 euros exl 29 euros vracht. Voor de wij deze box kochten hebben we navraagd of de dogbox in onze auto zou passen. Dit hebben wij nagevraagd bij de maker van de 4 pets dogbox: http://www.4pets-products.com/english/4pets-dog-box/ (for 2 dogs, medium to large dogs)in Switzerland het ging om 2012 C5 tourer, 4pets verzekerde ons dat de box zou passenin onze Citroen C5 tourer 2012! En het staat ok op de website (http://www.dogbox.4pets.ch/ ) dat deze dogbox zou passen! Maar de dogbox paste niet!. We hebben met Petplus24 eerst gebeld, maar die gave niet thuis toen hebben we contact opegnomen met 4pets, de maker van de dogbox die ons had verzekerd dat de box zou passen. Ze spreken af om verbindingen te sturen, zo dat de dogbox wat lager zou komen te staan. Maar de dogbox paste niet!
Weer gebeld met 4pets, ze zouden ons een ouder model sturen, zodra wij deze box terug stuurde, met de mededing dat zij de vracht zouden vergoeden! (tot nu toe niet vergoed).
De dogbox kwam, maar het was een maatje M, daar passen onze honden niet in! Wij hadden een large besteld! En nu willen ze de box niet terug nemen. Ze zeggen pech!
Opgepast: als je een dogbox zou bestellen de maten op de website kloppen niet en telefonisch inlichting klopt ook niet.
Klanten service kent dit bedrijf niet.
Is this the way Swiss company’s get rich?
Ann-Jo Proos


