" DA zij dat het geen parasiet was of mijt.. dus tsja :( moet ik maar van uitgaan dan denk ik.. "
Zei of heeft hij dat onderzocht door middel van een biopt? Een kleine plek hoeft niet onder sedatie afgekrabt te worden. Een werkje van niks. Jouw hond zit aan de antibiotica, maar het zou nuttiger zijn als je dierenarts naast dat biopt voor parasietonderzoek, ook een antibiogram zou maken. Dan kan een gericht antibioticum afgestemd worden op de bacterie die op de aangedane huidplek is gevonden. Zo werk je de resistentie tegen dat antibioticum niet in de hand.
Wat al eerder is aangedragen, zou ik het een overweging waard vinden om je hond te laten behandelen door Den Hoek. Zij meten je hond uitgebreid door en aan de hand van die resultaten wordt een behandelplan opgesteld op basis van constitutie en klachtenbeeld. Mocht het een atopische vorm zijn, dan kunnen de afweerorganen worden versterkt, evenals de lever worden ontgift etc. die dergelijke symptoomuitingen kunnen geven.
Geen verkooppraatje, maar ik heb zeer goede ervaringen met dit product:
http://www.botanischinbalans.nl/a-29074633/living-nature/living-nature-rescue-gel-manuka/
Bij reacties op waarvan ik bijna zeker weet dat omgevingsfactoren een rol spelen (berenklauw, distelplanten, brandnetel o.a.) en reacties van tekenbeten, dan smeer ik dit op de aangedane plek. De blaas- en histaminevorming verdwijnt dan zeer snel en belangrijker, het voorkomt voortijdig jeuk.
Sterkte er mee.