Afscheid van Fox

58 reacties · pagina 2 van 2

martine

4 oktober 2009, 17:37

idd Margje kompleet correct wat je schrijft....maar dat de hond zijn rust gevonden heeft... maar dan wel onterecht volgens mijn mening. Er waren andere oplossing voor dan deze drastische maatregel helaas.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Afscheid van Fox" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

petra fransiska

4 oktober 2009, 17:49

nou ik heb hier even geen woorden voor!!!!!.
heel erg dat hij je kindje heeft gebeten, maar om daarom gelijk je hondje te laten inslapen, ik zou wel een ander tehuis voor hem gezocht hebben. of naar het asiel
en ik zou hier toch veel eerder wat hulp bij gezocht hebben.meteen al na de eerste poging!!!!
ik schrik hier echt heel erg van hoor!!!!!!!!!!!!!!!.
ik zou me toch eerst eens gaan verdiepen in de wereld van de hond als ik jou was.

Mona Liza

4 oktober 2009, 17:57

Die DA in kwestie is in mijn beleving werkelijk, zijn praktijk als arts niet waard! En met alle respect: mijn partner had de boom in gekund dat hij de hond niet wilde laten herplaatsen. Het is een behoorlijk heftig leermoment en ik hoop dat je hier als conclusie uit hebt getrokken GEEN HUISDIEREN meer te nemen.

.

4 oktober 2009, 18:04

Sorrie maar dan vind ik je man ongeloofelijk egoistisch.Hier niet dan nergens.
Daar heb ik nu geen woorden voor.
Bah bah bah

Joke (gast)

4 oktober 2009, 18:16

Ik heb een aantal jaren in dezelfde situatie gezeten en heb juist hetzelfde gereageert, ik heb toen ook de hond laten inslapen in het belang van mijn kind. Ik heb ook spijt gehad maar dacht aan ons kind!

voor allemaal, het is gebeurd, ze hebben Fox in laten slapen.

vooral sofie heeft er spijt van dat ze haar grote vriend dit heeft aangedaan.

ze is al genoeg gestraft volgens eigen zegge.
KON IK MAAR DE KLOK TERUG DRAAIEN !!

het is gebeurd het heeft geen enkele zin meer om dat haar te verwijten.

het is te hopen dat ze van al deze reacties lering zal trekken.

willemijn.

Joke (gast)

4 oktober 2009, 18:24

Ik wil er verder ook niet over uitwijken, wilde gewoon even reageren om te laten weten dat Sofie niet de enige is, om haar sterkte te wensen in plaats van al de verwijten die jullie maken.

Dobrygoedgekeurde fokker

4 oktober 2009, 18:30

Uhm toen ik dit berichtje las heb ik gedacht dat dit een soort provocatie is om een ruzie uit te lokken.

Had er ook een berichtje over naar het moderatorteam gestuurd omdat ik dit te gek voor woorden vind en zeker geen medeleven wil geven.

Je laat toch niet een dier inslapen omdat je zelf niet goed opgepast hebt.....echt hoe kan het in je hoofd opkomen. :'(

Machtel (gast)

4 oktober 2009, 18:32

O-) Ik wens u heel veel sterkte toe om met deze
beslissing om te gaan.
Ik vind het toch wel een behoorlijk rigoureuze
beslissing, die u genomen hebt.
Ik heb een gedragstherapeut bij mijn twee boys
gehad en die vertelde dat hij erg boos kon worden
om het vaak ten onrechte laten inslapen van honden,
waarbij de baas vaak het verkeerd inschat, het verkeerd ziet en in uw situatie het bijten van uw
hond, misschien wel een logische reactie van uw
boy was. Het kind begrijpt het niet en de hond
geeft een waarschuwing, meestal nog een, en bijt
dan, dat is heel een heel natuurlijke reactie.
Meestal voelt hij zich bedreigd of is misschien
jaloers.
Een kennis van mij kreeg hun eerste kind, het kind
kreeg alle aandacht, de hond moest naar boven als
het kind beneden kwam en hij greep het kind.
Zij haalden er een therapeut bij en nu beschermt
de hond het kind en mag overal bij.
Nu het tweede kind er is, wordt hij overal bij betrokken.

:'(






















soraya

4 oktober 2009, 18:33

'Het gemis is zo verschrikkelijk en moeilijk want we zijn onze beste VRIEND kwijt.........'


Je moet maar zo denken,met zulke vrienden heb je geen vijanden meer nodig.

Machtel (gast)

4 oktober 2009, 18:38

O-) Ik heb wel eens verhaald van de golden retriever
die een spuitje kreeg omdat hij het kind uit het gezin
had gebeten.
Vol verdriet stonden de bazen naast de tafel
en tot hun grote schrik zag de dierenarts dat het
hele oor van de hond vol nietjes zat.
Een beslissing is heel vlug genomen en de gedragstherapeut heeft mij deze verhalen verteld.
De mens schat het verkeerd in en de hond krijgt
een spuitje.
Ik had er een therapeut bij gehaald, maar dat is
achteraf gepraat.
Het spijt me werkelijk voor u, maar een spuitje
is het laatste wat ik gedaan had.
De therapeut noemde vaak een natuurlijke reactie
van de hond meestal een aanleiding om hem of haar
te euthaniseren.
Hij meldde dat van de bijtincidenten die hem
bekend zijn, de bazen hier schuld aan hebben.
Heel veel sterkte toegewenst.
En dat meen ik heel oprecht.



:'(





.

4 oktober 2009, 18:59

Sorrie hoor Joke wat wil je dan van ons.Dat we zeggen dat ze gelijk heeft om een hond van 5 jaar na 1 bijt in te laten slapen ipv te herplaatsen.En dat alleen omdat het zo zielig is voor haar.
Deze jonge hond had nog alle kans van de wereld gehad om een gelukkig huisje te vinden waar hij misschien nog wel 10 jaar een gelukkig leven had kunnen hebben.

Ik ben erg slecht in liegen dus als ik reageer op iemand die iets verteld en om reacties vraagt, kan ik niets anders doen dan gewoon zeggen wat ik vind.

En dat is diepe medelijden hebben naar dit hondje.En een boosheid naar een man die een hond geen ander leven gunt dan alleen bij hem en anders niet.

Schamen moet hij zich.

Groetjes Marianne

Vanessa Brugman

4 oktober 2009, 19:05

Ja Marianne ik ben het helemaal met je eens.
Ik vind het echt verschrikkelijk voor die hond.
Hoe durven ze zo met een hond om te gaan!!
Hoe kunnen ze zo een hond zijn leven afpakken als hij ergens anders nog veel beter had kunnen krijgen!!
Deze mensen moeten echt nooit meer een hond nemen!

Sofie (gast)

4 oktober 2009, 19:09

Ik wil nog een laatste keer reageren en dan stop ik ermee. Ik wil jullie allemaal bedanken voor de reastie ook al voel ik mij er nog slechter erdoor maar ik lees het forum toch niet meer.

Sofie

Mona Liza

4 oktober 2009, 19:14

Beste Sofie,


Rest mij om je 'hartelijk te bedanken' om voor zoveel opschudding te zorgen om vervolgens te eindigen met de zin: ik lees het forum toch niet meer.

martine

4 oktober 2009, 19:25

beste Sofie,

Ik snap dat je verdriet en spijt hebt van het hele gebeuren, dat je reageerde (of je man) in een ondoordachte manier en paniekreactie, en ja spijt komt altijd telaat, maar ieder van ons heeft hier een mening en zijn fervente hondenliefhebbers, dus heb ook begrip voor onze mening en natuurlijk krijg je zo'n reacties, maar je hebt het lef om het hier neer te schrijven, wie weet hoe vaak het gebeurd zonder dat er aandacht aan gegeven wordt.We vinden het gewoon jammer voor jou hondje dat dit zo plots een spuitje kreeg zonder andere middelen te overwegen.

Sterkte

Martine

Sofie (gast)

4 oktober 2009, 19:40

Ik zal wel nog eens kijken naar het forum maar niet de eerste dagen, ga alles een beetje laten bezinken. Ik begrijp natuurlijk jullie reacties maar ik heb het toch durven openbaar maken hoe moeilijk het ook was, anderen doen het niet.

jo

4 oktober 2009, 19:45

Het is knap dat je zo eerlijk bent geweest.
En daar moeten we ook respect voor hebben.
Daaron lijkt het me beter forummers als we dit nu met zijn alle sluiten.
Want zo gaan de gevoelens en reaktie's alleen maar meer spelen.
Sofie heeft er een rot gevoel bij en wilde haar verhaal dus gewoon hier kwijt.
En hoeveel mensen doen dat niet dat ze dat eerlijk zo maar openbaar willen en kunnen vertellen.
Dus mensen zullen we het hierbij maar nu laten.

Met vriendelijke groet jo

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

4 oktober 2009, 19:47

Dat is waar Sofie. Hopelijk leren anderen ervan!

Sofie (gast)

4 oktober 2009, 20:47

Bedankt Jo en Angela en alle andere

Dobrygoedgekeurde fokker

4 oktober 2009, 20:51

Mee eens Jo

Flipper

4 oktober 2009, 20:59

Sorry, heb echt met je te doen, maar HOE EGOISTISCH IS DIT: ik laat hem niet naar een ander herplaatsen. Want???
Omdat je hem dan zelf niet hebt en een ander ervan kan genieten.
Jeetje, Fox had nog oud en gelukkig kunnen worden in een kindloosgezin/ gezin met oudere kinderen. Vind het zeer zeker ook te snel besloten. En erg jammer en kortzichtig wat je zegt over herplaatsing.
Zou veeel beter zijn geweest.

grtn

Me en Diva en May lee

4 oktober 2009, 21:27

Echt ik kan er met me kop niet bij. Hoe kan je zo reageren na 1 bijt incident. En ik snap vooral die DA niet!!! Mijn DA had dit absoluut niet gedaan. Jullie hadden de vorige signalen beter moeten oppakken vooral omdat hij weleens gromde of hapte. Elke hond hapt weleens maar dat is een kwestie van ermee omgaan. Ik snap ook vooral niet de reactie van de ouderen die erbij waren niet die hadden het misschien ook wel kunnen voorkomen.

Mijn zusje had eerder ook een jack russel en die heeft 3x iemand gegrepen en bij de derde keer is hij naar het asiel gegaan. Mijn zus en zwager hadden allebei om hem gelijk een spuitje te geven gaat te ver en daarom is hij naar het asiel gegaan. Wat er verder van hem terecht is gekomen weten we niet. Maar wie weet heeft hij wel een fantasisch leven bij andere mensen op een boerderij bijv.

Gr Angela en Diva

kristel en dany

4 oktober 2009, 21:33

Het is waarschijnlijk een heel moeilijk beslissing geweest en hoop dat je het een plaats kunt geven. Maar ik keur het niet goed, ik begrijp dat uw kindje op de eerste plaats komt. Maar vergeet nooit dat een kind en een hond niet de zelfde taal hebben.
Onze grootste hond is ook niet echt kindvriendelijk (ze heeft nog niemand gebeten) maar je moet haar onder control houden vooral als er kinderen zijn, dan ga ze meestal in bench of geven we een doos vol snoepjes maar altijd onder toezicht.
Er zijn verschillende mogelijkheden. Vooral de DA had niet mogen toestemmen.
Groetjes en sterkte.

Linda

4 oktober 2009, 21:57

Ik ga mee met Jo. Ik deel de verontwaardiging die hier geuit wordt, maar op een gegeven momen is het allemaal wel gezegd. En het is ook weer niet de bedoeling om zout in de wonde te strooien. Tijd om de discussie te sluiten.

Elise

4 oktober 2009, 22:03

Misschien heeft het kind wel schuld,en KON de hond niet anders. :'(
Sorry maar dit noemen ik geen hondenliefhebbers,na een bijt incident je hond laten inslapen.
Misschien zijn er mensen die leren van deze topic???
Dat ze in het vervolg eerst nadenken, voor zo'n rigoreuse beslissing te maken?

jo

4 oktober 2009, 22:06

Dit Onderwerp staat op slot.
Tijd om de discussie te sluiten.

Vriendelijke groet jo

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

4 oktober 2009, 22:40

Ter informatie:
De poster van het topic en Joke (gast) hebben hetzelfde Ip-adres. Met andere woorden; de poster gebruikt een schaduwaccount om zichzelf bij te vallen. Dit is tegen de forumregels en om die reden wordt de poster geband en staat dit topic op slot.

Met vriendelijke groet,
Het Moderatorteam

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Afscheid van Fox" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^