Dikke lip

2 reacties

Sophie & Beau

25 mei 2013, 21:48

Ben ik net Beau aan trainen, zie ik dat ze een dikke onderlip heeft in het achterste gedeelte naast haar kiezen. Het is opgezwollen maar ze heeft geen pijn, ik mag er gewoon aankomen en in de mond kijken.
Iemand een idee wat dit kan zijn? Ik dacht zelf eerst aan een teken(insecten)beet maar ik vind nergens een wondje. Ik heb ook niet gemerkt dat ze ergens tegenaan liep, ze heeft ook geen pijnreactie gegeven vandaag. Moest ik er een naam opplakken zou ik denken aan een abces... Iemand tips om het te 'behandelen'?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Dikke lip" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Nicoline

25 mei 2013, 21:51 3 doggies

Als het morgen niet afneemt, DA.... Succes! Hoop dat het meevalt..

Sophie & Beau schreef het onderwerp

25 mei 2013, 22:29

Hmm, afwachten. We hadden vandaag wel frisbeetraining, geen idee of ze dat daar ook van kan krijgen. Ze ziet er iig helemaal niet ziek uit.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Dikke lip" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^