Max (gast)

25 mei 2013, 13:06

Op het moment voer ik nu een goeie 2 weken Acana puppy & junior. Onze hond doet het hier niet zo goed op als DLG passion high protein. Kan je er dan vanuit gaan dat hij het op acana adult  & Acana wild prairie ook niet goed doet?

Jacqueline, Jackie en Joy

25 mei 2013, 13:10

Nee...sowiezo kan je nu nog niet zeggen of hij het er goed op doet dit moet je echt een week of 6 voeren wil je kunnen zien of hij het er goed op doet.Waarom eigenlijk veranderd als hij het goed doet op dlg?

Marcel & Max

25 mei 2013, 13:17

Nu ook een account aangemaakt.
Zat te twijfelen tussen DLG en Acana en wilde beide proberen.

sofieke van der hoeven

28 oktober 2013, 15:42

Hallo,

mijn honden zitten nu 2,5 week op Acana grasslands. Ze vinden het erg lekker, maar sinds ze op dit voer zitten poepen ze beiden ineens weer snachts in huis.. Hier voor zat ik royal canin en was dit niet aan de orde alleen bleef mijn ene hond telkens aan de diarree. Omdat mijn hond voedselintolerantie heeft kan hij niet alles verdagen en mijn dierenarts kwam met Acana. Iemand tips of ervaringen?

Lady & de (ex-)Vagebond

28 oktober 2013, 16:01

dlg passion is geloof ik graanvrij, acana puppy en junior niet.. Van acana is geloof ik alleen de regionals serie graanvrij, bijv acana wild prairie of grasslands. Zelf heb ik zowel acana regionals wild prairie als acana regionals grasslands geprobeerd, bevallen allebei erg goed.

Mattie

29 oktober 2013, 15:38

Ik geef mijn hondje met voedselallergie DLG Passion Fish, bevalt erg goed en ze krabt nauwelijks nog. Ik krijg zelfs complimenten over de mooie zachte vacht van haar. Ik geef Wolfsblut als beloningsbrokjes, de Red Rock en Polar Night. Graanvrij. Ik ben er erg tevreden over. Je leest wel meer op het forum dat honden meer poepen of diarree hebben van Acana of Orijen. Beide merken komen van dezelfde fabrikant. DLG is een goede brok, pak dan de graanvrije variant, dan poepen ze minder. Of Wolfsblut, veel smaken zijn ook volledig graanvrij. In een enkele zit ook rijst.

Mike

30 oktober 2013, 13:27

Sofie heb je pups( honden onder de jaar) dan zou ik geen acana grasslands geven ivm te hoge calcium waarden

Roosje

30 oktober 2013, 13:48

Bij geprikkelde darmen en/of ontstekingen zou ik tomaat en paprika mijden. Deze 2 zouden een ontsteking namelijk kunnen verergeren. In sommige versies van Acana zit tomatenpuree. Die versies zou ik dus vermijden.

Merry & Me

30 oktober 2013, 13:51

Jongens... dit bericht stamt uit mei.. Ik denk niet dat de hond überhaupt nog op pup brok staat..

Roosje

gewijzigd 30 oktober 2013, 14:21

" Jongens... dit bericht stamt uit mei.. Ik denk niet dat de hond überhaupt nog op pup brok staat.. "


Even verder lezen.. ;-)

sofieke van der hoeven

30 oktober 2013, 14:32

Bedankt allemaal!
Waarschijnlijk ga ik overstappen op ander voer, ben druk op zoek naar wat het beste is

Roosje

30 oktober 2013, 14:46

" Bedankt allemaal!
Waarschijnlijk ga ik overstappen op ander voer, ben druk op zoek naar wat het beste is "


Heb je ook al eens naar rauwe voeding gekeken?

Op www.voerwijzer.com kun je heel veel info vinden over zowel brokken als rauwe voeding.

sofieke van der hoeven

30 oktober 2013, 14:52

Rauw voeding heb ik wel eens over gedacht dus ik ga zeker even de site bekijken, bedankt :-)
Mijn buurman kwam met markus muhle natuurvoeding, hij zelf heeft hele goede ervaringen er mee en op internet lees ik ook veel goede ervaringen dus dat is misschien ook een optie.

^