Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Help Chris is vermist..!!Omgeving emmen " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Las het nu pas...en ook met vreugde dat hij terug is !!!!! ![]()
Dat lijkt wel een veelvoorkomend iets met hondjes die net bij het nieuwe baasje zijn, een vriendin van mij had het twee keer met haar honden uit Spanje. In het begin is het dus extra uitkijken !
Knuffel hem maar goed, ben echt heel blij voor je dat hij weer terug is !!! Zo te horen is het ook al zijn thuis bij jullie, want hij lag terug voor de deur 
Het is echt een oplichting , had het niet verwacht !! Slaap heeft ie zeker nodig hij is heel erg moe , hihi. Bedankt voor al jullie steun en lieve berichten !!
Wat een wonder en geluk dat Chris weer terug is, vooral omdat hij nog maar zo kort bij jullie is.
Hij voelt zich dus echt thuis bij jullie!
"Ben blij dat hij terug is
(Ps; vergeet niet te melden aan de instanties dat hij gevonden is, zag hem net op waar is onze angel voorbij komen
)
wauw wat goed dat ie terug is 
, zat al te wachten op een link om te kunnen delen op facebook maar gelukkig is het niet meer nodig.
top!!!!
Wat geweldig! Een echte opluchting! 
) "gelukkig![]()
ooh wat fijn dat ie weer thuis is! 

Het is gelukt
Dankjewel
Fijn dat Chris weer terecht is! Mooi om te lezen dat 'ie bij jullie voordeur is gaan liggen.
Oh gelukkig!!! 
Chris heeft een ingebouwde tom tom 
Fijn dat hij terug is!
En nou genieten en bijkomen jullie!
Jeeej wat fijn dat hij terug is!!

Superrrrrrrrrrrrr!
Dat wou ik nog vragen :P Iemand enige idee wat voor rassen er in Chris zitten ?
Ben daar eigenlijk wel heel benieuwd naar..
Ik heb gisteren al een tijdje zitten kijken of ik wat van een ras herkende maar kan om heel eerlijk te zijn niet echt wat ontdekken, misschien dat iemand anders wel idee heeft
Haha nee zo zitten wij dus ook..!! Ik hoop ik ben er wel heel benieuwd naar
super
Wat ben ik een muts zeg: het was al in mei.... Vond het toch spannend en leuk om gelezen te hebben!
Hallo Samantha
wat superfijn dat Chris toch zo snel weer de weg naar huis heeft gevonden Nu is hij vast al lekker bijgekomen en heeft hij zijn draai al helemaal weer gevonden bij jullie.
Gaat het verder allemaal goed?
Groetjes Astrid
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Help Chris is vermist..!!Omgeving emmen " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.