spoorloper gezocht die van wandelen houd.

2 reacties

jeannet

gewijzigd 11 mei 2013, 17:49

Iedere hond kan speuren!

Hiervoor zoek ik een spoorloper, een spoorloper is iemand die voor mij een spoor uitloopt, en een hond gaat u zoeken.
Natuurlijk wordt u eerst geleerd hoe u dit moet doen.
Dit zijn lessen van 1 uur per keer en wordt een aantal uren per week gedaan, als het drukker wordt gaan we het natuurlijk uitbouwen op dit moment zou het neerkomen op 3 a 4 uur per week.
Het is uiteraard tegen vergoeding.
De eisen die gesteld worden zijn:
U moet graag buiten willen wandelen, ook met regen,
U bent een paar uur per week beschikbaar.
Uw leeftijd is niet van belang.
Richtingsgevoel is erg handig.

Voor meer informatie :
graag contact opnemen via pb

dit speuren wordt gedaan in de omgeving westland en loosduinen


telefoonnr verwijderd door modteam ivm privacy

-- reactie gewijzigd door het moderator team op 11 mei om 17:49 --

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "spoorloper gezocht die van wandelen houd." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Ina, Misty en Aysa

12 mei 2013, 17:53

De speurjuf van Misty :-D

Even een upje voor je oproep...., iedereen die geïnteresseerd is...., dit is echt een aanrader, onwijs leuk om te doen..., helaas heb ik waarschijnlijk te weinig tijd om gepland te helpen.

Dus scholieren, part-timers, huismannen/vrouwen of wie dan ook uit de regio Den-Haag..., mocht je speuren leuk vinden, is dit je kans ;-)

Yvonne

15 mei 2013, 17:53

Is ook de speurjuf van Rudy,Ik ga 1 x per 2 weken naar Monster om te speuren. We lopen elkaars sporen.Zo helpen we elkaar en zo leer Rudy ook dat andere honden helemaal niet eng zijn en hij word lekker moe.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "spoorloper gezocht die van wandelen houd." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^