Bedankt voor de reacties. Dit was een rondje om de flats heen, wandelingetje van 15-20 minuten, en ik heb het filmpje halverwege genomen. Op de heenweg is ze wat fitter, op de terugweg wat minder, dus dit is.. een gemiddelde, zeg maar. In het bos is ze wat meer uitgelaten, daar wil ze nog wel eens echt, op d'r eigen oude honden manier, galopperen
Vandaag was ik erg geschrokken, we deden een rondje bos van een half uurtje, rond het water, waar ze af en toe in dook. Maar ze liep echt niet lekker, ik was even bang dat ze ieder moment neer kon vallen en ik haar naar huis kon dragen..
Ze loopt niet echt mank, meer.. onstabiel. Ze wordt ook regelmatig ondersteboven gelopen door andere honden. Ze staat/loopt gewoon niet zo stevig meer.
Ik zit regelmatig te huilen om Punk, omdat ik zo ontzettend bang ben voor hoe het zal gaan als ze dood gaat, als ik haar hier vind, of in moet gaan laten slapen, en nog veel banger van hoe mijn leven eruit gaat zien zonder haar. Dan kijkt ze me aan met zo'n droge, stomme blik, en dan heb ik zoiets van, ja, hallo, ik huil om jou hoor, omdat ik me zorgen maak.. Da's het mooie aan honden. Punk maakt zich geen zorgen.
Ons vorige hondje was ook echt op. Was een Dwergschnauzer die 14 is geworden. Ze was blind, doof, incontintent, had overal tumoren, wilde niet meer wandelen, was een kwestie van buiten neer zetten, wachten tot ze alles gedaan had, en weer naar binnen tillen. Uiteindelijk beet ze een tumor in haar mond open, toen hebben we haar in laten slapen. Daar zijn we te lang mee doorgegaan, en ik heb altijd gezegd dat ik dat niet wilde voor Punk. Dat ik het deze keer anders zou doen.