Anoniem (gast)
Moest het even delen, ben helemaal happy, ( en er is niemand thuis dus dan maar hier mijn verhaal )
Nero had veel moeite met de auto, veel geoefend. Steeds een kleine stukje, maar er zelf er in nee hoor meneer kroop het liefste ver weg
Maar sinds gisteren maar vooral vandaag gaat het op eens super. Hij staat te wachten als ik de klep open doe, wil er zelf in. Piept niet meer, en ook al een week geen drolletje gelaten in de auto. Helemaal happy, vanochtend naar mijn moeder gereden, alsof ik een voorbeeldige hond in de auto had.
Ook net even alvast over de kermis gelopen, staat nu al het een en ander. Aan de mensen die de rups staan op te bouwen gevraagd of Nero mocht rond snuffelen, ze hebben de muziek aangezet zodat hij kon wennen, en heel veel aandacht gegeven. Hond happy, en enthousiast. En ik haha ik ben trots op mijn lieve pup.





