halti/tuigje?

6 reacties

<~* Neyo *~>

30 september 2009, 20:05

Hi

Ik vroeg me af of er verschil zit tussen een halti en en tuigje?
Of is dat het zelfde?

Groetjes :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "halti/tuigje?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

wil geen lid zijn

30 september 2009, 20:15 3 doggies

volgens mij is een halti meer voor tegen het trekken???

Amber & Lootah

30 september 2009, 20:20 3 doggies

Je hebt een halti (of een gentle leader) dat gaat om zijn hoofd, als een soort halster bij een paard. Het zorgt ervoor dat je meer controle hebt over je hond. En je hebt gewone tuigjes die om zijn romp gaan, en er bestaat ook een halti tuigje, dit zit ook om zijn rond, maar de riem word bevestigd aan de voorkant, dus de hond kan dan minder goed trekken :-)

Een halti
http://s2.thisnext.com/media/230x230/Halti-Headcollars-Gentle-Halti_BC3B3EFF.jpg

Halti tuigje
http://www.petexpertise.com/images/detailed_images/haltiharn.jpg

Groetjes Amber

Amber & Lootah

30 september 2009, 20:21 3 doggies

Om zijn rond moet natuurlijk zijn om zijn romp O-)

<~* Neyo *~> schreef het onderwerp

30 september 2009, 20:25

Aha bedankt voor de uitleg ;-)
Maar ik zie dat je bij die halti met 2 lijnen loopt.
Is die voorste dan tegen het trekken?

Amber & Lootah

30 september 2009, 22:20 3 doggies

Ja, maar hoe het systeem precies werkt durf ik niet te zeggen :-) Volgens mij als je "halti harness" intikt op you tube krijg je wel filmpjes over hoe hij werkt ;-). En er zijn nog wel veel meer soorten anti-trek tuigjes :-)

<~* Neyo *~> schreef het onderwerp

30 september 2009, 22:23

Oh ok nogmaals bedankt :-D kzal es ff kijken

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "halti/tuigje?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^