Lucky 1 jaar!

10 reacties

Dogs

5 mei 2013, 07:46

Volgens zijn paspoortje wordt meneer vandaag 1 jaar! Precies weten doen we het niet maar zal weinig uitmaken;-) vandaag gaan we lekker wandelen in de duinen en spelen met andere hondjes.

Lieve lucky ik ben zo blij dat je in mijn leven bent gekomen, je hebt veel geluk gehad en wij met jou!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lucky 1 jaar!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

wat heerlijk, dat Lucky het zo goed getroffen heeft bij jou. in jouw gezin.

mooi vieren deze dag, vijf mei, een mooie dag met mooi weer, genieten is dat .

van harte gefeliciteerd met de verjaardag van jullie Lucky. :-D

Dogs schreef het onderwerp

5 mei 2013, 16:38

Vandaag heerlijk met vriendin kiana en vriendje bruno gespeeld bij de duinen! Was zo leuk!! Er waren nog meer hondjes en heb zelfs een beetje gezwommen! Nu lig ik heerlijk in de tuin! Ik krijg alleen niks lekker van de baasjes want gister waren mijn beste vrienden de meneer van rodi en alaska en heb veel stukken grote worst gehad op animal event. Ook wat snoep en brokjes stonden er die je gewoon mocht pakken!! Dus nu zijn ze bang dat ik anders zo ziek ga worden:( maar vrouw heeft wel de speciekuip bij de konijnen weg gehaald en daar water in gedaan, speelgoed erin en nu heb ik een speelgoedbadje! Ik ben dus flink verwend in mijn verjaar-weekeind! Liefs lucky!

Gucci&Sophie

5 mei 2013, 16:43 3 doggies

Gefeliciteerd met Lucky!

Tamara - Abby, Anna, Jamie, Aylin & Sukigoedgekeurde fokker

5 mei 2013, 21:58 3 doggies

Baasje had me al verteld dat er nog een hond jarig was, die net zo oud werd als ik!Geloofde er niets van, maarja, 2 baasjes die liegen, dat bestaat natuurlijk niet.

Dus Lucky, GEFELICITEERD hoor! Hoop dat je net zo'n gave dag had als ik!

Dogs schreef het onderwerp

5 mei 2013, 22:23

Jij ook odi!! En het is echt waar;-) ookal weten mijn bazen niet precies waneer ik jarig ben natuurlijk, net als bij jou;-) maar wij weten wel beter he! Zo zijn we lekker meerdere dagen jarig haha;-)

Tamara - Abby, Anna, Jamie, Aylin & Sukigoedgekeurde fokker

5 mei 2013, 22:27 3 doggies

Precies Lucky, slim gedacht! Hoorde vanmiddag dat mijn broer 9 mei zijn verjaardag viert..
Misschien dat baasje dan wel denkt dat ik dan nog iets extra's moet, om de verjaardag van mijn broer te vieren ofzo O-)

N & dogs

5 mei 2013, 22:52 3 doggies

Gefeliciteerd Lucky!:-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lucky 1 jaar!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^