Zo blij met deze foto!

15 reacties

Het Gouden Vijftal & Baasjegoedgekeurde fokker

3 mei 2013, 15:24

Ik moet hem gewoon even delen.. Ik vind het zo'n heerlijke foto's en ben iedere keer weer naar de foto aan het kijken, omdat ik er zo super blij mee ben. Ik ben 1 mei samen met een aantal anderen van HP gaan wandelen in de Bernisse en tijdens het wandelen heb ik onder andere deze foto gemaakt:


(klik voor groter)

Ben er zo blij mee. ;-) (en natuurlijk ook met de hond er op)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zo blij met deze foto!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Iris, Lynn & Sam goedgekeurde fokker

gewijzigd 3 mei 2013, 15:30 3 doggies

Haha! Wat een schitterende foto van Evy!! Ik kan me helemaal voorstellen dat je superblij bent met haar ;-) ;-)

Jacintha

3 mei 2013, 15:31 3 doggies

Wat een mooi koppie heeft ze toch en wat ziet ze er blij uit ;-)

misschien iets voor een canvas schilderrij bij ..herinnering op linnen ? er is een goedkope aanbieding voor moederdag, kijk maar eens op internet.

de foto is prachtig. :-D

Het Gouden Vijftal & Baasjegoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

3 mei 2013, 16:07

Ik heb Canvas overwogen, maar als arme student heb ik niet ontzettend veel geld en ik wil graag verschillende foto's op mijn muur hebben, dus ik heb besloten om (goedkoop) bij de action verschillende formaten fotolijsten te kopen en dan foto's af te drukken op fotopapier en die gaan dan in de lijsten. :-) Ik denk dat dit wel het kroonstuk gaat worden op A4 in het midden van de muur.

7 euro.... gratis verzending, altijd kleurecht, blijft heel mooi. geen verkleuring.

moederdag , dan zijn ze in de aanbieding.... en echt ze zijn zo mooi van hun. :-D

TZN

3 mei 2013, 16:26 3 doggies

waar???Ik wilde namelijk als moederdagkado ook een foto op canvas doen ;-)

TZN

3 mei 2013, 16:26 3 doggies

Mooie foto! Ze kijkt zo lekker blij ':-)

Het Gouden Vijftal & Baasjegoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

5 mei 2013, 09:37

Fotolijsten zijn inmiddels binnnen. :-D Deze foto komt waarschijnlijk als 40 x 50 op mijn muur, ben erg benieuwd hoe het allemaal gaat worden. Nu moet ik ook nog eens kiezen welke foto's ik op mijn muur wil hebben.. Ik heb één grote lijst voor in het midden en acht kleinere lijstjes voor er omheen. Worden in totaal dus negen foto's.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zo blij met deze foto!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^