Maylo is op het moment, bij de trimmer. Ik heb hem om half 11 daar naartoe gebracht en ik zit met volle spanning te wachten tot ze belt, dat ik hem mag halen
Eerste keer voor Maylo dat hij daadwerkelijk getrimt word, hij heeft al kennis gemaakt met de trimster. Om te kijken hoe zij en hij met elkaar waren en als hij al plukrijp was.
Ze heeft gezegd dat het wel even kan duren, ze wilt het rustig aanpakken en pauzes er tussendoor plannen, omdat het heel erg overweldigend kan zijn voor zo'n eerste keer. Dus ik ben nog aan het wachten...heb net een berg was weg gestreken.....omdat ik toch niks te doen had, want normaal loop ik rond deze tijd een half uur tot 3 kwartier met Maylo.
Ben heel erg benieuwd hoe hij er uit ziet
zal een stuk aangenamer zijn met dit weer zonder die donzige vacht.
Hoe was het bij jullie toen jullie je hond voor de eerste keer naar de trimmer bracht? Ook zo zenuwachtig?




3 doggies






Maar na twee keer te zijn geweest heeft ze het spelletje wel door.












