Hoihoi ik sta met een klein dilemma,
Onze pup heeft een tijd geleden misschien 1 keer op een plant lopen kauwen, maar nu hij wat ouders is doet hij het bijna elke dag! we corrigeren hem als we het zien en laten hem nu niet meer uit de bench als we weg gaan.
Weten jullie misschien iets waardoor hij die planten niet meer probeert te molesteren? eerst kauwde hij op de takken, maar nu is het meer de aarde eruit halen.







Grote investeringen heb ik nog maar niet gedaan en verder zijn ze gek op mijn boomschors, dus trekken ze een sprintje tuin in en tuin uit voor een stuk schors.. Verder hebben ik gaas gespannen over de moestuin, veel te aantrekkelijk. Als ik heb staan "moesen" komt onze jongste hovenier standaard even kijken wat er is gebeurd en gaat het dan nadoen/overdoen o.i.d. 

