cash en dinos neus aan neus.

18 reacties

K

29 april 2013, 11:57


ja, het gaat goed tussen die 2. ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "cash en dinos neus aan neus." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

K schreef het onderwerp

29 april 2013, 12:03

" oeh Cash, prachtig die kleur halsband, vooral bij jouw vachtje! "

die heeft ze van lady(marlies) gekregen, en staat haar idd erg goed.:-D

Gorik & Ziva

29 april 2013, 12:04 3 doggies

Met die titel verwachtte ik geheel iets anders, maar top zeg!Die Cash kan toch écht niet met andere honden, hé :-)
Wat een knappe honden, ook.

K schreef het onderwerp

29 april 2013, 12:05

ik moet cash alleen wel in de gaten houden als dinos met peter speelt, want als hij gromt, blaft of niest denkt cash dat ze peter moet beschermen. daar moet ik echt eens een foto van maken, want dan verandert dat lieve hondje in een gremlin.:-D

Gorik & Ziva

29 april 2013, 12:07 3 doggies

Ja, weet je, Ziva doet dit ook als ik met een andere hond speel. Ze wil dan echt gaan beschermen.Is nog veel meer tot uiting gekomen sinds m'n vriendin zwanger is. Zo waaks dat ze is geworden. Gelukkig kan ik haar vrij eenvoudig corrigeren en komt ze dan ook tot rust :-) Is een toffe eigenschap, maar moet inderdaad erg goed in de gaten gehouden worden.
Ik denk dat je daar, met al je ervaring, zeer zeker goed mee om kan :-) 
Tof ook dat ze Peter (en Dinos) zo goed heeft aanvaard.

K schreef het onderwerp

29 april 2013, 12:12

" Ja, weet je, Ziva doet dit ook als ik met een andere hond speel. Ze wil dan echt gaan beschermen.Is nog veel meer tot uiting gekomen sinds m'n vriendin zwanger is. Zo waaks dat ze is geworden. Gelukkig kan ik haar vrij eenvoudig corrigeren en komt ze dan ook tot rust :-) Is een toffe eigenschap, maar moet inderdaad erg goed in de gaten gehouden worden.
Ik denk dat je daar, met al je ervaring, zeer zeker goed mee om kan :-) 
Tof ook dat ze Peter (en Dinos) zo goed heeft aanvaard. "

haha, ze is gekker op peter dan op mij. dat komt omdat ik nogal veel heb meegemaakt en geen hond 100% vertrouw, terwijl peter dat wel doet, en dat voelt cash.
dinos houdt echt rekening met cash. als zij bij ons op bed ligt, gaat hij naast het bed liggen, en als cash op de hondenbank ligt, kijkt hij een keer en gaat dan ergens anders liggen.
cash bijt gelukkig niet echt, maar gaat alleen even tekeer als een viswijf, en je ziet het van mijlenver aankomen. een simpele "nee" voorkomt dat ze op dinos afvliegt.

Yasmine, Perdie & Orga

29 april 2013, 12:21 3 doggies

Geweldige foto! Wie had dat ooit gedacht als jij haar uit het asiel ging halen dat het zo goed zou gaan met andere honden :-D

Nienna

29 april 2013, 13:34 3 doggies

Een 2e romance in wording ;-);-)

linneke

29 april 2013, 13:38 3 doggies

je zou denken dat ze ook een stelletje zijn ;-)

als julie ooit trouwen ;-)

Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

29 april 2013, 13:41 3 doggies

oh, wat leuk om zien !! Cash denkt vast, leuk dat vrouwtje voor Peter heeft gekozen, krijg ik er ook een knap maatje bij ':-)

Ben en Bryan

29 april 2013, 17:47 3 doggies

Wat een leuk stel zo!

Griffylover

29 april 2013, 23:03 3 doggies

Wat een leuke foto.
Is dat het tweede liefdeskoppel in huize Karin-Cash-Max?

linneke

29 april 2013, 23:06 3 doggies

even bijlezen ;-)

Jootje_Bo_Bente

30 april 2013, 00:12 3 doggies

Wat een schatjes!;-) Wat fijn dat het zo goed gaat tussen hun.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "cash en dinos neus aan neus." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^