Newfoundlander pup 8 weken oud lui met wandelen.

34 reacties · pagina 2 van 2

Lisanne baasje van Bram en Renzo

29 april 2013, 10:22

bram doet het nu ook nog het is ook maar een pup maar ik denk dat het bij bram meer om nieuwsgierigheid gaat want heel onze straat (bijna) bestaat uit weilanden met koeien,paarden,schapen met lammetjes en geitjes. dus als ze in de wei staan gaat hij zitten met het zicht op de wei en dan moet je hem daar weg zien te krijgen

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Newfoundlander pup 8 weken oud lui met wandelen." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Wendy schreef het onderwerp

29 april 2013, 11:09

haha oke, zou het wel bij het gedrag van een pup horen. moet zeggen dat de newfoundlander wel aardig luisterd, neem hem ook wel eens mee zonder riem en hij loopt dan wel mee! gaat wel vaak zitten en denkt pfff ik sjok er maar even lekker achteraan.. maar uiteindelijk loopt hij wel mee!

rene

3 juli 2013, 17:44

die van mij moest ik terug tillen naar huis omdat ie geen zin meer had.
maar gewoon volhouden

De rode Husky

3 juli 2013, 18:04

je kan m ook meenemen in een bolderkar zolang die nog niet zo ver mag lopen :-) ik hebt mensen zien doen met een heeeeeeeele  grote pup van 8 weken ben ff naam van het ras kwijt. maar was geen newfy . Die mensen hadden een volwassen exemplaar mee en de pup van 8 weken . en de pup vermaakte zich prima in de bolderkar.

Wakkere husky

3 juli 2013, 18:09

Pud topic, de hond van TS is alweer een stukje ouder nu ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Newfoundlander pup 8 weken oud lui met wandelen." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^