lang weekend weg met de hond.

10 reacties

diana

25 april 2013, 10:30

hoi lieve mensen..

ik heb een vraagje we willen zo graag in mei een lang weekend weg met de hond.wel in nederland graag.
en het moet ook wel betaal baar zijn. weet iemand leuke adresjes waar we heen kunnen gaan.

graag vanaf 24 mei tot 27 mei.

alvast bedankt..

ik weet niet of dit hier thuis hoort dit topic.maar dat hoor ik dan wel..

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "lang weekend weg met de hond." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Annika • Balou † • Kyra

25 april 2013, 12:30 3 doggies

Wij zijn in maart bij Easterwood geweest. Wij vonden het helemaal super! ;-)

http://www.easterwood.nl/

Mellow

25 april 2013, 22:46

Dit ziet er leuk uit! Ga ik ook even onthouden :-)

peggygoedgekeurde fokker

25 april 2013, 13:37 3 doggies

erkemederstrand in zeewolde.
leuk voor de honden (speciaal hondenstrand) en betaalbaar ;-)

Lewi

25 april 2013, 13:41

roompot, landal of centerparcs? Als je voor lastminute boeking gaat is het echt wel betaalbaar. Weekendjes lopen van vrijdag tot maandag dan.

Manja

25 april 2013, 13:52 3 doggies

Ik ben met Toby naar Edmond aan zee geweest in hotel zuiderduin, de kamers waar honden mogen zitten beneden, dus terrasdeuren open en daar was de zee :-) 2 min lopen en je bent op het strand je kunt het bijna je achtertuin noemen.. Super sauna en zwembad waar je gratis gebruik van mag maken. Wij vonden het super..

hans

25 april 2013, 13:57 3 doggies

Texel camping coogherveld echt leuk daar is in de koog

Groet hans

Sigrid, Sandy, Diva & Nala

25 april 2013, 16:34 3 doggies

Rondeweibos in Rockanje !
daar gaan wij altijd heen en kan je veel lopen met hionden en is erg leuk !

diana schreef het onderwerp

25 april 2013, 16:41

nou ik heb alles opgeschreven.dus ga dat straks is even bekijken.

jullie allemaal alvast bedankt voor jullie reactie,s

Charles

25 april 2013, 22:25

Wij gaan binnenkort naar de Vicarie van Langelo. Geen idee hoe het daar daadwerkelijk is, maar het ziet er in elk geval goed uit.

Hond in de pot

25 april 2013, 22:40

Terschelling! Kun je heerlijke stukken in t bos en aan het strand lopen! Huisje weltevreden in midsland.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "lang weekend weg met de hond." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^