loopsheid

7 reacties

bartier

28 september 2009, 20:25

hey onze kira is voor de eerste maal loops we hebben nog een berner sennen rue die niet gecastreert is hebben jullie tips wat denken jullie van zon hondenslipje

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "loopsheid" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

tana

28 september 2009, 20:41

je zult ze apart moeten houden, het slipje is in een mum uit, tenzij je er natuurlijk steeds bijblijft. :-) tana.

Mexx

28 september 2009, 20:41

uit logeren. Een van de 2..

gauw een oplossing zoeken, anders ben je te laat :'(

er zijn wel spuitbussen bij de dierenwinkel te koop. waar je de broek {kont} van de hond mee inspuit, {haar} dan wordt de geur minder, maar de hele dag een reu in huis, nee daar mee voorkomt je niets.

wel met de wandeling.

Nienke & de roedelgoedgekeurde fokker

28 september 2009, 22:02

Denk ook niet dat je honden achter een gesloten deur veilig zitten, want tijdens de loopsheid krijgen ze deurklinken ook met gemak naar beneden. Ook een veel gemaakte fout. Als je ze achter een deur zet, dan een deur met een slot erop.

En een broekje, tja, dat hebben ze inderdaad binnen een minuut uit. Dat is enkel en alleen om je huis een beetje schoon te houden, verder dient het nergens voor.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

28 september 2009, 22:06

Of allebei in een bench, als ze die niet open kunnen krijgen... Ook dat is al eens gebeurd...

Nienke & de roedelgoedgekeurde fokker

28 september 2009, 22:28

Ik heb wel eens gehoord van een hond die door de tralies heen gedekt is! Weet niet of het een kennel of een bench was, maar ze vinden hun weg wel.
(Tja, behalve die van mij dus, die gedekt moest worden...die niet!)

Jacko1

28 september 2009, 22:52

Drie weken apart houden. In aparte kamers en haakjs aan de deuren maken en wel zo hoog dat kinderen er niet bij kunnen. En dan alsnog in het oog houden dat er niet perongeluk de verkeerde deur opengedaan wordt. Beter is de reu uit logeren te sturen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "loopsheid" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^