Buster Dog Maze

8 reacties

cynnie

18 april 2013, 11:16

wie kent deze dolhof speeltje?
het is zo een dolhof ding waarin je dan snoepjes kan doen en dan moet de hond ze eruit halen naar de uitgang waar dan de snoepjes uitvallen
kunnen de honden ze dan niet zo eruit halen met de tong? wie heeft hier ervaring mee? lijk me iig wel een leuk ding

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Buster Dog Maze" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Pauline (gast)

18 april 2013, 13:45

Hoihoi,

De DOGmaze stimuleerd het zoek en reukgedrag van de hond. Kan gebruikt worden als spelletje maar ook als voerbak tegen schrokken. Het is de bedoeling dat de hond het lekkers er met zijn snuit en tong of poot naar de uitgang beweegt. 

Dus inderdaad en super leuke bezigheid voor de hond!

Groetjes

cynnie schreef het onderwerp

19 april 2013, 12:39

niemand verder ervaring ermee?
was las ergens dat sommige honden toch het snoepje kon pakken met de tong zonder hem naar de uitgang te schuiven...

Karin & Levi

19 april 2013, 12:43

Heb hem toen voor een vriendin besteld met een kooiker, maar die kan er dus wel gewoon bij.
Eet er alsnog wel rustiger door, maar doet niet het hele doolhof

Deze ken ik niet voor onze Beauty hebben wij de Green aangeschaft en deze moet echt met de tong ook de brokjes naar buiten werken zoals het klinkt lijkt het hetzelfde basis systeem. http://www.dobey.nl/green
Beauty liep met haar geschrok bak in 5 seconden leeg zo'n groot risico op maagtorsie dat we gezocht hebben om iets te vinden dat ze snapte (ze is niet de allerslimste - gevolg van onzekerheid) 
Maar voor Beauty iis het zo'n groot succes dat ik t wel van de daken kan schreeuwen.


Heb je zelf de Dog buster Maze al geprobeert en wat is je ervaring er dan nu mee als je hem hebt aangeschaft? Ben erg benieuwd? En is het inderdaad hetzelfde idee als de Green?

cynnie schreef het onderwerp

28 juni 2013, 11:31

eey ik heb toevallig van de week de green maar bestelt
dus ben benieuwd hoop hem snel binnen te krijgen
lijk beetje zelfde idee idd maar de green lijk me iets moeilijker doordat er toch meer van die *stekels* bij zitten denk dat ze bij die buster zo alles nog op hebben en ook niet dat het brokje de hele *dolhof* doorgaat haha

Ik hoop dat jij de  Green net zo positief ervaart als wij.In de start had Beauty even de neiging om de brokjes naar het midden te werken in plaats van via de buitenkant eraf. Maar de dag erop had ze hem door, de eerste tijd deed ze er ruim 7 minuten over nu ze wat beter getraind is ermee lol want ze gebruikte haar neus niet echt. Tegenwoordig gebruikt ze haar neus ook beter, ze eet haar maaltijden nu in 5 minuten. Ik vind dat vele malen acceptabeler dan de 5 sec. waarin ze de gewone voerbak bak leeg vrat.. En ja wil gewoon alle risico uitsluiten, betreft maagtorsie risico.

cynnie schreef het onderwerp

28 juni 2013, 11:56

zal ik zeker doen ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Buster Dog Maze" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^