Het zat er aan te komen.
Ik train veel met mijn honden, en extra als ik Yuna of Lennon er bij heb. Dit deed ik eerst op een veldje dat aan een speeltuin ligt. Daar ben ik toen weggestuurd door twee heren van de politie (die wel eerst 20 minuten hebben staan toekijken hoe ik aan het frisbeeën was). Zij wezen mij op het velde naast mijn rij met huizen, daar mocht het officieel ook niet maar het was minder erg dan bij de speeltuin. Sinds dien is dat dus "mijn veldje.
Het veldje is niet specifiek voor honden, en er geld dan ook een opruim en aanlijn plicht. Aangezien ik met frisbeeën geregeld op mijn knieën over het veld ga, of met mijn handen op de grond, en mijn frisbees overal de grond raken, laat ik mijn honden hun behoefte daar niet doen. Sinds een jaar ongeveer zijn er opeens veel meer honden in de wijk en die doen dat daar natuurlijk allemaal wel. Dus het veldje ligt nu vol met stront.
Nu was ik net met Yuna aan het oefenen voor behendigheid (om bomen heen sturen) en Joey liep ook los, die "drijft" dan op Yuna, kan hij ook zijn ei even kwijt. Komen er twee dames aan "goedemiddag" ja hoor Stadstoezicht Rotterdam.
"Ik zie dat u niet 1 maar 2 honden los heeft lopen, u bent zich ervan bewust dat dat hier niet mag??" Nouja ik me een beetje van de domme gehouden natuurlijk, uitgelegd dat ik ze niet aan het uitlaten was maar dat ik aan het trainen was (want ze begonnen meteen over de opruimplicht en alle klachten, maar HO die zijn niet van mij he! Ik laat ze uit bij de uitlaatstrook). Ze konden me natuurlijk ook niet vertellen waar in Hoogvliet ik dan WEL een vlak grasveldje kan vinden waar ze los mogen (echt er is niks in de buurt en mijn "eigen" veldje is ideaal).
Afijn ik had ook geen legitimatie bij me maar gelukkig wilde ze wel eventjes meelopen naar mijn huis. Vervolgens duurde het uitdraaien van die boete echt ontzettend lang want dat apparaat pakte mijn gegevens niet, al die tijd zaten de hondjes (alsof ze het wisten) super braaf naast me.
Nou ik heb dus 90 euro boete gehad.

Technisch gezien liep ik op een grasveld, en niet een weg... Maarja.
Het zat er ook wel aan te komen hoor, ergens wist ik wel dat ik vast een keer een boete zou krijgen (was na die ene keer nog een keer aangesproken maar pas toen het nu 2 vrouwen waren kreeg ik ook echt een boete.. Geef mij maar mannelijke toezichtshouders :P daar kan je ten minste nog even lief en onschuldig naar kijken). Maar frustrerend is het wel



3 doggies











