eindelijk!!

14 reacties

Shauni *Sky~Jinx~Sansa~Hypno*goedgekeurde fokker

14 april 2013, 21:16


Al van de eerste keer dat ik je zag had je dat ene plekje, dat gereserveerd was voor de nieuwe pup, ingenomen. Je kon toen enkel nog maar drinken, piepen en nog eens drinken. 
Kaarsjes hebben we gebrand omdat ik zo hoopte dat je met ons mee naar huis kwam. En dat is dan nog uitgekomen! En die liefde groeide en groeide. Ik ben er zeker van dat de liefde nu nog meer gaat groeien.
We gaan een zalig tijd tegemoet en samen met Chica en Niño wordt je men beste vriend! Sky je bent een speciaaltje en daarom verdien je ook de speciale plaats in men hart! 

Dames en heren: Mag ik jullie met trots voorstellen aan onze lieve lieve Miss Saigon, voor de vrienden Sky!! ;-) ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "eindelijk!! " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

de 2 mannen

14 april 2013, 21:30 3 doggies

heel leuk!
gefeliciteerd

C.

14 april 2013, 21:32 3 doggies

Geniet lekker van elkaar! ;-) ;-)

Suus & baasje

14 april 2013, 21:55 3 doggies

Is E al thuis? wat een dotje!

Griffylover

14 april 2013, 21:56 3 doggies

Geen twijfel mogelijk: Sky is ontzettend welkom bij jullie. Heel veel en lang plezier van je mooie hondje. We zullen vast nog veel lezen over en zien van haar hier op HP, denk ik.
Knuffeltje van Brando en mij voor Sky.

.

14 april 2013, 21:56 3 doggies

wat een leukerd ;-) Geniet er maar van... En natuurlijk gefeliciteerd met je nieuwste roedellid ':-)

Marian-Ivy

14 april 2013, 22:04 3 doggies

Wat een schatje! Veel plezier met haar!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "eindelijk!! " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^