Fruit en vers vlees

3 reacties

Kyra *Shadow* Angel

14 april 2013, 16:40

Ik heb nog een aantal vraagjes over vers voeren en fruit er bij. Kyra gaat komende week over van DLG brokken naar kvv van Lotgering en Smuldier. Ik wil dit op andere tijden gaan geven, dit omdat ze vaak gal spuwt als ze ´s ochtends voor een bepaalde tijd niet haar brokken krijgt. Ik hoef maar een half uur later te zijn en Kyra spuwt al gal. Dus nu wil ik, als Kyra deze week over gaat op kvv op andere tijden gaan voeren. Maar tussen haar maaltijden door, wil ik haar ook elke dag een fruit hapje gaan geven. Nu heb ik al gelezen dat je geen vlees en fruit moet samen voeren. Maar kan dat wel als je bijvoorbeeld 4 uur later nadat ze vlees heeft gehad, een fruit hap geven? En maken jullie weleens een fruithap voor je hond? En pureer je dat? En pureer je dan alleen fruit of ook fruit met yoghurt of iets anders door het fruit heen? Ik wil kvv gaan voeren 's ochtends rond een uur of tien, en dan 's middags tussen 3 en 4 uur een fruithap, en dan 's avonds weer kvv tussen 8 uur en 9 uur. Wat vinden jullie van dit schema? En wat zouden jullie doen?

Groetjes Marit

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Fruit en vers vlees" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Barbara, Vos, Quin en Boo

14 april 2013, 16:51 3 doggies

Dat lijkt me een prima schema, je moet het fruit zoieso pureren, altijd. Anders heeft de hond er niks aan, dan kunnen de het niet opnemen. Ik pureer altijd met wat karnemelk of yoghurt omdat dat makkelijker pureerd, en het is ook nog eens gezond.

Kyra *Shadow* Angel schreef het onderwerp

gewijzigd 15 april 2013, 09:33

" Dat lijkt me een prima schema, je moet het fruit zoieso pureren, altijd. Anders heeft de hond er niks aan, dan kunnen de het niet opnemen. Ik pureer altijd met wat karnemelk of yoghurt omdat dat makkelijker pureerd, en het is ook nog eens gezond. "

Oke, en gaat dat wel goed in de combinatie met vlees die dagen, of is het vlees al verteerd als je de fruithap geeft? En is het wel goed dat ze elke dag fruit krijgen?

Kyra *Shadow* Angel schreef het onderwerp

16 april 2013, 10:42

Ik geen vanaf gister 20 gram fruit op een dag, 100 gram groente en 500 gram vlees. Dat is meer als voldoende toch? Is 200 gram fruit niet teveel?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Fruit en vers vlees" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^