Googletje

33 reacties · pagina 2 van 2

Abby &Google

12 april 2013, 14:02

" De van een vriendin is idd vrij klein maar supermooi slank, je ziet net de ribben niet, mooie taille, geen vetrolletjes. Ik lees dat een reu maximaal 8kg mag en hoort te wegen... Ik zie ze vaker van 10-12kg.... Ik denk dus dat velen veel te dik zijn net als veel beagles, berners, labradors, dat zijn ook van die vreetzakken ;-) die van vriendin eet ook alles wat los en vast zit maar ze is heel streng qua voer, ze krijgt 1 schijf energique per dag. "


In de rasstandaard staat dat de de ideaal gewicht voor teven 6,5 is en reuen 8,5. Er kan behoorlijk wat verschil zitten in de verschillende types en de grootte.
Google zijn vader is best groot voor een mopshond en Google zelf ook. Vind ik persoonlijk wel mooier bij een reu.
Ook staat hij wat hoger op zijn poten en iets langer in de rug.

Ik voer op t oog en kijk liever per dag wat hij nodig heeft. Als hij op 8,5 kilo zou zitten zou je zijn ribben kunnen tellen. Hij kan vreten wat hij wil maar word niet zwaarder dan dit. ;-)

Helaas zie je ze idd vaak te dik. Zo zonde en ongezond.
Ik heb ze liever wat lichter dan te zwaar. Helemaal in de zomer.

Ik heb helaas zo geen foto van boven af, maar wel een zij foto:

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Googletje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Cheeky Boomer

12 april 2013, 18:12

Sluit me hier helemaal bij aan.

Als ik Boomer terug laat afvallen tot het gewicht dat hij volgens de rasstandaard max. zou mogen wegen heb ik waarschijnlijk binnen de kortste keren de dierenbescherming aan de deur staan.
Hij is nu zo dat je z'n ribben net niet ziet maar wel voelt.

Hij kan vreten wat hij wil maar word niet zwaarder dan dit.
Hier is Boomer wel jaloers op, want hij zet juist heel snel aan, dus moet bij hem echt goed opletten dat hij niet teveel eet en/of tussendoortjes krijgt.

Abby &Google schreef het onderwerp

12 april 2013, 14:04

" Lizzy is verliefd O-)

wat een knapperd is Google

"


Lizzy is zo'n schatje! Wat een heerlijk koppie heeft ze zeg! ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Googletje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^