Koffietafel

3005 reacties · pagina 29 van 101

Chicka

13 mei 2013, 23:07

Klopt Bertine, en Quirine zit nu voller in haar vacht, ook dat moet je mee rekenen

En de houding is hetzelfde als Q

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Koffietafel" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

brittie

14 mei 2013, 01:43

Zeker te weten dat het q is zeg...precies de zelfde houding....toppie.;-);-)

erna

14 mei 2013, 10:09

Ohhhhh..... die kleine dondersteen.....zou je haar niet.....Quirine laat je nu vangen ipv alleen maar zien....je zou van Letty (en ons)de blijste mensen op aarde maken....

martine Fenna en Cooper

14 mei 2013, 12:03

Bertine... super van je om deze foto te plaatsen.
De gelijkenis is echt wel het zelfde, dus dit kan niet missen hé dat moet ons kleine meid zijn.

Hier staan de cams weer open , quirine kom meisje we zitten er klaar voor.

Allemaal heel veel succes vandaag;-);-);-)

carla

14 mei 2013, 12:54

q

monique

14 mei 2013, 18:39

ik was heel lang , van het kan niet zo zijn dat ze nog gevonden wordt, maar als ik deze beelden zie, en dan mijn eerdere gemelde dromen.
krijg ik toch wel het gevoel van ??????????
ja ze is het.

annette & de boefjes

14 mei 2013, 19:06

Hahaha Monique, echt, er komt een dag dat je alsnog je toetsenbord mag opeten en ik hoop dat je dat dan met veel plezier doet, anders koop ik wel zo'n chocoladeding voor je, maar ik moet en zal dan een foto daarvan zien O-)

brittie

14 mei 2013, 19:26

Heel goed gedaan met die foto toppie hoor voor de bewerking....top bertine(^_^)b
Het geeft je toch weer een goed gevoel...dus vannacht weer gekeken in de spotlight om half 2..en om kw over 5 vanmorgen...je weet het maar niet of je die dondersteen ziet....die ons gewoon weer te slim af is....zal wel eens HEEL GRAAG weten waar die jongedame haar slaapplaats is?
Vanmiddag even bijgeslapen zeg.......want wordt ook een dagje ouder.:-D.maar blijf natuurlijk doorgaan tot dat die kleine donder weer bij Letty is.
Dacht ook vanmorgen dat ik wat zag bewegen onder die blauwe catamaran,het is wel een prachtige schuilplaats bij de zwn.
Oke luitjes iedereen weer sukses binnen en buiten.

" Het kan echt Q zijn, kijk maar!!


"

Jaaaaaaaaa dit is nou precies wat ik bedoelde deze foto,s naast elkaar.Dan had ik het toch goed gezien dat de houding die van Q was op de foto.Ik dacht het maar nu weet ik het heeeeel zeker.

" Ik heb hem niet Lydia wel maar de uitvergroting is niet duidelijker,ik heb er geen verstand van maar misschiennkan hij meer bewerkt worden?Letty zag ook wat in haar houding.Ik vergeleek het met de houding op de foto van Q waar ze helemaal opstaat en zie daar overeenkomsten.Die foto,s zou ik wel eens naast elkaar willen zien als dat kan? "

Zo super die bewerking was precies wat ik hierboven vroeg en het resultaat mag er zijn 100% Q echt die houding kan niet anders.

Klasse Chicka en klasse Bertine ;-)

Kan bijna niks anders zijn :-D

Morgen nog 1 loodzware dag op mijn werk,
de baas komt check up doen en het is nooit goed...;-)

dan 10 dagen vrij en zit noordwijk weer in het schema ;-)

Ze maakt het wel spannend die kleine kabouter...
het is wel goed voor de algemene ontwikkeling.;-)

aangezien we allemaal al heel veel hebben bijgeleerd, vraag ik bij deze aan Q,
of we nu examen mogen doen?O-)

Dan mag ze de diploma's uitdelen!

netwerken,volharden(tijd en kou ect,
computervaardigheden, doortastenheid ,inlevingsvermogen ....

Kortom gediplomeerd teckel zoekers..;-)

Wat het voor jou oplevert q?
heerlijk samen met je baasje,elke dag eten zonder moeite doen..speeltjes, geen ongedierte,ongestoorde nachtrust op een zacht plekje,je zusje ect ect!;-)

" Renske: een nicht van mij heeft het verhaal verteld aan iemand die boswachter op de Veluwe is. Die zei meteen: oh ja, een teckel is in staat om te overleven en zelf eten te zoeken.
Konijnenkeutels zijn erg voedzaam trouwens.
Als ik de printscreen zie zie ik een teckel en iets bekends, dus ik ben er redelijk zeker van dat het Quirine geweest is. "


dit is nu weer zo'n moment dat ik een superantwoord mis!
Een teckel is klein ...maar prima uitgerust voor survival!
Ik denk dat er rassen zijn die het velen keren moeilijker zouden hebben.

Als die kleine stinkerd zich niet zo goed kon redden, hadden we haar allang! O-)

Bertine, Junto, Romy

14 mei 2013, 22:25

Roos, wat ben je weer heerlijk op dreef. Ik lig in de kreukels hier om je laatste bericht. ;-);-)

Chicka

14 mei 2013, 22:27

Cammers alsjeblieft gevraagd zvn

Maartje

14 mei 2013, 23:15

Sorry Chicka, lag even plat, al de hele dag migraine maar 't gaat wel weer.

Waar had je Wat gezien meisie?

Maartje

14 mei 2013, 23:17

"

dit is nu weer zo'n moment dat ik een superantwoord mis!
Een teckel is klein ...maar prima uitgerust voor survival!
Ik denk dat er rassen zijn die het velen keren moeilijker zouden hebben.

Als die kleine stinkerd zich niet zo goed kon redden, hadden we haar allang! O-) "

Maartje

14 mei 2013, 23:19

Whahahahahaha Roos!!!

Chicka

14 mei 2013, 23:22

Gelukkig gaat het weer wat beter Maartje ;-) met je migraine.

Bij de prullenbakken van de zvn weer Maartje, daar is Q waarschijnlijk vanavond wederom gezien

brittie

14 mei 2013, 23:26

JAMMER CHICKA ,had de pc even uitgezet...kon even niet meekijken....dus zij was zeker daar in die omgeving...dacht het wel!
Had haar zien struinen daar in die duinvallei.

Chicka

14 mei 2013, 23:34

Geeft niet Brittie het was niet ver van jouw cam alarm af, die van jouw was om 21.15 die van mij om 22.21 uur met de oproep om even mee te cammen/kijken.

Lydia

15 mei 2013, 00:09

Er was dus 2 x camalarm vanavond mensen.
En niet voor niks. De 1 e keer was van Brittie, zij heeft Joyce gebeld en die is gaan kijken.
Joyce belde mij toen ze nog liep te zoeken. Heel even zag ze iets donkers bewegen, maar ze kon het niet goed genoeg zien. Ze ging nog even rondkijken en dan naar huis, ze had oproepdienst van haar werk.
Annette, Chicka en ik zijn blijven cammen en nog geen 10 minuten later ziet Annette haar langs de prullenbakken ZVN zo het beeld uitlopen!!!
Joyce werd snel gewaarschuwd en die ging direct weer rechtsomkeerd. Ze was supersnel weer ter plaatse.
Ze is gaan zoeken en ze zou ook naar sporen kijken.
Nog geen nieuws hierover, maar Quirine is weer gezien!

Bertine, Junto, Romy

gewijzigd 15 mei 2013, 00:12

OOOOOOOOHHHHHHHHHHHHHHHHH wat spannend!!!

Heeft Annette echt zeker Quirine gezien?? Ik krijg kippenvel ervan!!
Weer bij zvn dus?

Zijn er beelden van???

Maartje

15 mei 2013, 00:16

JOEHOE!! Ohhh super goed nieuws!!

Gisteren, vandaag... alle goeie dingen komen in drieën lief hondenmeisje!!

Warme knuffel voor jou Letty, hoe fijn dat ze gezien is!! Het brengt haar voor nu nog niet thuis maar dat gaat ook gebeuren, hou vol hoor!! XX

Dat is toch weer goede hoop bestemensen .toppy zoals jullie bezig zijn.veel succes. voor mij een spannende dag vandaag,gaan vanavond kennismaken met misschien een nieuwe huisgenoot.morgen weet ik meer heb nu al vlinders in de buik. maar vertel verder nog niks eerst zekerheid. groetjes Hein.

martine Fenna en Cooper

15 mei 2013, 08:05

we zijn er weer.
Superrrr!!!! nieuws lees ik hier alle lof voor jullie hoor.;-);-);-)
wat goed nu moet er toch wel een goed einde komen aan dit verhaal het kan niet anders.
hopelijk laatde kleine dame haar vandaag weer zien.
succes dames ;-);-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Koffietafel" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^