Hoi allemaal,
Zoals al eens uit mijn vorige topics is gebleken hebben wij enorme problemen gehad met de verlatingsangst van Skylar. Dit tot op het punt dat wij 's nachts beneden sliepen zodat we tenminste nog konden slapen. Dit hebben we een maand of 2 gedaan. Hond mee naar boven is en was geen optie.
Een maand of 2 geleden zijn we weer naar boven gegaan. Dit is een hele periode goed gegaan. Tot 1, 5 week geleden. Mijn vriend heeft toen een periode elke nacht beneden op gezeten omdat hij niet kon slapen door ( weten we inmiddels ) zijn galblaas en galstenen. Toen hij goede pijnstillers kreeg sliep hij ook weer boven. Sindsdien is het weer drama! Elke avond begint meneer te blaffen en te grommen. Ik weet zeker dat er niks aan de hand is, kijk namelijk via de camera mee beneden. Hij ligt gewoon en gaat dan grommen en blaffen.
Nou is het ook zo alsof hij weer in een angstfase zit. Alles wat ergens niet hoort buiten is eng. Om daar ook nog even een voorbeeld van te geven, laatst liep ik de laatste ronde mer hem. Opzich niks geks doe ik eigenlijk elke avond. Er reed al vrij snel een fietser voorbij. Hij heeft de heletijd de kant op gekeken waar die fietser naar toe ging. Totdat het niet meer ging omdat we de hoek om gingen. Dit heeft hij nog nooit zo erg gehad. Ook is hij opeens bang voor nieuwe dingen.
Waarschijnlijk laat ik hem maandag bij mijn zwager achter omdat mijn vriend die nacht in t ziekenhuis moet blijven slapen en ik anders heen en weer blijf gaan maandag en dinsdag. Maar nu heb ik mijn twijfels daar over. Ik denk niet dat hij het daar ook zal doen maar toch.
Verder hebben we al vanalles geprobeerd. Een radio aan maakt het alleen maar erger. Een bot om te kauwen is niet meer interessant of alleen maar leuk tot hij op is. Zodra hij een kong krijgt eet hij die leeg en begint alsnog. Zelfs als hij zeker weten goed moe is doet hij het nog.
Inmiddels ben ik de wanhoop weer eens een beetje nabij. Zeker omdat het juist zo goed ging. En er nu weer elke nacht eentje op de bank beland omdat er anders helemaal niet geslapen wordt.
Heeft iemand nog een tip? Alles wat ik kan bedenken heb ik al geprobeerd.



3 doggies
.