Goedemorgen allemaal,
We zijn weer thuis hoor.
Het is allemaal supergoed gegaag. Arak heeft zich als een Heer gedragen. In 1 woord keurig.
Hij is mee geweest met de fiets, wat hij best wel leuk vond. Hij heeft niet gejankt 's avonds, hij is niet op de bank geklommen en niet op bed, wat bij mij wel mag, en nog meer van die brave dingen.
Toen ik gisteren daar kwam, was hij blij, maar niet overdreven blij, zoals gewoonlijk.
Ik heb daar even gekletst, en toen stond ik op. Hehe ja en toen werd het menens. Arak blaffen!! blij!!! Je vergeet mij toch niet he???Horen en zien verging je; hij was helemaal van de kaart.
Thuisgekomen hebben Arak en de katten lekker gegeten, Arak heeft nog even bij me gezeten, en vervolgens heb ik hem de hele avond niet gezien. Hij lag weer heerlijk in zijn eigen bed (mijn bed) Die was gesloopt
)
Zonet hebben we fijn buiten gespeeld met de takken, en na zijn ontbijtje is mijnheer wederom in diepe rust.
En ik heb ook best wel een gezellig weekend gehad.
Hoe is alles bij jou gegaan Margriet?? Net zo goed als bij mij hopelijk.
Ik heb Arak trouwens wel heel erg gemist hoor. Het was net alsof er een stukje van mezelf kwijt was, en toch heb ik hem pas 2 jaar.
groetjes van Betty en poot van Arak