Asielhondjes die je raken

1172 reacties · pagina 1 van 40

Erika & Jetta

1 april 2013, 16:28

Ik zit regelmatig op pets.be om te kijken wat er weer bijgekomen is, soms zit er een hondje tussen dacht ik denk "waarom woon ik nu nog niet op mezelf :'( " en die me dan ook een paar dagen niet kunnen loslaten, dan blijf ik hem volgen tot hij geadopteerd is.

Zo ook met Olaf deze keer, een BC van 12jaar waarvan de baasjes zijn overleden:

http://www.pets.be/dierenasielen/borderlinecollie/hond/border-collie/olaf/119967

ik zat hier gewoon met de tranen in mijn ogen na het lezen van zijn verhaaltje en zijn koppie op de 2e foto.

Hebben jullie ook van die hondjes die je raken en je liefst had geadopteerd als het had gekund? Laat maar komen O-)
En wie weet misschien vindt hier een hondje wel een nieuw baasje op hp ;-)

-

1 april 2013, 16:30 3 doggies

Ja.... Een Golden retriever X BC van 5 jaar... Heeft 3 dagen naast zn overleden eigenaar gezeten...
Een meisje van t asiel wou met hem lopen maar gleed uit in de modder en lag op de grond. Hondje helemaal in paniek het meisje om hoog proberen te krijgen.... Als Max wat stabieler was geweest hadden we hem genomen, maar Max zit midden in zn puberteit. Gelukkig heeft hij zn gouden mandje gevonden! :-)

-

1 april 2013, 16:35 3 doggies

ik heb er wel een, alma heet ze (helaas ben ik haar site kwijt :'()ik weet niet of ze geadopteerd is

deze hond is wel geadopteerd, en hier was ik echt heel verdrietig over haha



alma leek er heel erg op alleen dan formaat van olly (klein)


nu heb ik deze op t oog


^panda ;-)
deze vind ik grappig:

Erika & Jetta schreef het onderwerp

1 april 2013, 16:39

Ahh wat zielig Rebecca, gelukkig vinden zo'n schatjes wel vrij snel een nieuwe thuis. Binnen dit en een paar jaartjes komt er vast weer zo'n lieverd voorbij, als Max stabiel is ;-)

Eline: wat staan er veel rottweilers op de site zie ik nu! Misschien eens lief naar de ouders kijken?;-) Ik vind rottweilers ook prachtig maar bij ons in de les zit er eentje die zo imposant is dat ik hem toch nog niet heb durven aaien O-)

Judith: oh die eerste en die Panda zijn zoo mooi ;-) heb toch altijd stiekem een zwak voor kruisingen, weet je wat voor ras ze zijn?

-

1 april 2013, 17:17

ik heb echt geen flauw benul wat er in die honden zit, zoals pandaecht geen idee

in alma zag ik duidelijk een briard
ik ga toch zoeken naar haar, misschien vind ik dr nog, dan laat ik een foto zien :-)

-

2 april 2013, 01:04

ja! 
ik kon haar niet vinden
wist de site niet precies

Isha

1 april 2013, 16:47 3 doggies

Sinds een tijdje ben ik vrijwilliger in een asiel,daar help ik met de honden uitlaten.
In eerste instantie ben ik niet echt Jack Russell fan maar er is eentje,genaamd James en dat is zo'n leuk beestje!
Ik zou hem zo willen meenemen,al is dat echt niet mogelijk qua leefsituatie,maar ik zou wel willen!
En al helemaal als je zijn verhaaltje leest..;





http://www.groningen.dierenbescherming.nl/asieldieren/hond/3/12369

Marloes, vrouwtje van Nyx, Skye & Amaya

1 april 2013, 16:49 3 doggies

ow die heb ik, hij heet Royco, het broertje van Nyx

we zijn ook met hem weze wandelen, maar kozen voor Nyx. De eerste maanden buikpijn gehad als ik aan Royco dacht, ik wou dat het asiel het toestond dat we ze toen beide hadden meegenomen. Maar ze zouden niet samen kunnen volgens hen.

Ik kijk regelmatig of ie niet toevallig een gouden mandje heeft gevonden, maar iedere keer vind ik hem weer. Hij zit al een jaar, zo niet langer. :(

http://ikzoekbaas.nl/asiel-dieren/hond/12121/favorieten/wissel-leeuwarden

Eline & Vino

1 april 2013, 16:54 3 doggies

Haha ik heb een tijdje geleden al heel lief naar mijn ouders gekeken voor een yorkje dat in het asiel zat waar ik vrijwilliger ben en als die al niet mogt zal deze ook niet mogen vrees ik. O-)
Daar heb ik toch wel echt van af gezien ik had nog nooit zo'n goeie band met een hond en dan zelfs een yorkje (had ik nooit gedacht) maar hij is nu (helaas niet bij mij :'( ) geplaatst bij mensen die redelijk dicht wonen dus ik hoop hem ooit nog eens terug te zien.

-

1 april 2013, 16:54 3 doggies

@Isha Ah lieve James! Wat een heerlijk beestje he! :-)

Eline & Vino

1 april 2013, 16:59 3 doggies

Kijk hem eens in mijn armpjes slapen, ooh ik was zo verlieft op hem. :'(
Image and video hosting by TinyPic

Isha

1 april 2013, 17:02 3 doggies

Ja Rebecca,een dikke lieverd! :-D

Het Gouden Vijftal & Baasjegoedgekeurde fokker

1 april 2013, 17:06 3 doggies

Lilly vind ik echt een prachtige hond. Nog zo jong en nu al in het asiel.. Qua karakter doet ze mij ook ontzettend aan Evy denken. Ik vraag mij af hoe zo'n leuke jonge hond nu al in het asiel terecht komt.

Verder denk ik nog steeds erg veel aan Jip, een in beslag genomen hondje bij ons in het asiel. x cairn terrier en echt mijn wandelmaatje. Heerlijk vond hij het als we samen door het hoge gras heen wandelden en van het pad af gingen. Helaas heb ik geen enkel idee waar hij nu is en of hij al een baasje heeft, aangezien hij niet op de site geplaatst mag worden. Ik wilde hem graag adopteren, maar hij kon niet samen met katten.

Jacintha

1 april 2013, 17:14 3 doggies

" ow die heb ik, hij heet Royco, het broertje van Nyx

we zijn ook met hem weze wandelen, maar kozen voor Nyx. De eerste maanden buikpijn gehad als ik aan Royco dacht, ik wou dat het asiel het toestond dat we ze toen beide hadden meegenomen. Maar ze zouden niet samen kunnen volgens hen.

Ik kijk regelmatig of ie niet toevallig een gouden mandje heeft gevonden, maar iedere keer vind ik hem weer. Hij zit al een jaar, zo niet langer. :(

http://ikzoekbaas.nl/asiel-dieren/hond/12121/favorieten/wissel-leeuwarden "

aaaaaah wat een schatje snap waarom je die zo leuk vind ;-)

Marloes, vrouwtje van Nyx, Skye & Amaya

1 april 2013, 17:25 3 doggies

Mocht Nyx binnenkort nog stabiel genoeg worden voor een ontmoeting met Royco, dan gaan we dat zeker doen. We willen nog een keer met Nyx en Royco gaan wandelen.
De kans ik er dan ook dat we Royco als nog meenemen (maar dan gaat er zeker wel gecastereerd worden, 2 intacte reuen ga ik niet trekken)

Erika & Jetta schreef het onderwerp

1 april 2013, 17:20

Ik ken het van die hondjes waar je als ras niets mee hebt maar dan toch je hart stelen.
Ik had het toen ik in het asiel werkte met zo'n kleine jackrussel kruising, terwijl ik jack russels echt geen leuke honden vind eerlijk gezegd, maar die was zo vrolijk :-D

Eline: ik ben zelf aan het aftellen tot wanneer ik op mezelf woon en tijd heb voor een hond, ik kan nu al niet wachten om zo'n oud schatje een nieuwe thuis te geven ;-)

Erika & Jetta schreef het onderwerp

1 april 2013, 17:22

" ow die heb ik, hij heet Royco, het broertje van Nyx

we zijn ook met hem weze wandelen, maar kozen voor Nyx. De eerste maanden buikpijn gehad als ik aan Royco dacht, ik wou dat het asiel het toestond dat we ze toen beide hadden meegenomen. Maar ze zouden niet samen kunnen volgens hen.

Ik kijk regelmatig of ie niet toevallig een gouden mandje heeft gevonden, maar iedere keer vind ik hem weer. Hij zit al een jaar, zo niet langer. :(

http://ikzoekbaas.nl/asiel-dieren/hond/12121/favorieten/wissel-leeuwarden "


ah wat erg als je zo moet kiezen en ziet dat de ander nog steeds in het asiel zit :( maar voel je niet schuldig, zonder jou zaten ze er misschien allebei nog!
misschien kan je heel lief vragen aan het asiel of ze het eens willen proberen? Misschien zijn ze nu wat meegaander nu blijkt dat Royco niet geadopteerd raakt.

.

gewijzigd 1 april 2013, 17:32 3 doggies

Genoeg, maar dan voor al Milo van dierenasiel Zuidwolde... geschatte geboortedatum is 18/11/1997 en is als zwerver binnengebracht op 14/03/2010. Of ze updaten Milo's profiel niet, of hij dit nu echt al 3 jaar in 't asiel... :'(

Eline & Vino

1 april 2013, 17:24 3 doggies

Erika, hier echt net hetzelfde! Ik kan niet wachten om een oudje mooie jaartjes te geven, of een koppeltje samen te houden! ;-)
Maar ze zullen helaas nog een paar jaartjes moeten wachten.

Pauline, Punk en Cosmic

1 april 2013, 17:26 3 doggies

"Ding" was ook echt een ding.. Een heel apart kruisinkje! Jaaaaaaaaren geleden zat hij in het asiel waar ik destijds werkte, hij kwam binnen als zwerver. En hij pakte alle mannelijke vrijwilligers, haha! Uiteindelijk is hij geplaatst bij een lichamelijk beperkte man. Drie maanden later, toen we nazorg deden bij hem, bleek hij al heel wat bijtincidentjes op z'n naam te hebben. Maar de reactie van zijn nieuwe eigenaar was: "Tja, ik hou ook niet van mensen, hij ook niet, dus het is prima zo." Ik zal Ding nooit vergeten :-D

Mellow

1 april 2013, 17:26 3 doggies

Ik heb er een die ik op afstand wil adopteren. Ik word elke keer zó verdrietig als ik zijn verhaal lees :'( 

Dit is Jozef ;-)

Mellow

1 april 2013, 17:32 3 doggies

En inmiddels is het adoptieformulier ingevuld en verstuurd. Vond het een mooi idee om dat op Mellow haar verjaardag te doen ;-)

Erika & Jetta schreef het onderwerp

1 april 2013, 17:36

Bandit: wauw dan is die nu al 16 jaar! hopelijk is ie ondertussen al geadopteerd :( Gelukkig komen zo'n oudjes vaak in een opvanggezin terecht en niet zomaar in het asiel.

Eline: ben blij dat er nog mensen zo'n goed hart hebben, dat zijn dan al 2 oudjes minder binnen enkele jaren ;-)

En omg dat verhaal van Jozel is zo triest, bah sommige mensen zou je toch.... Wat ziet hij er zielig uit zeg:( Wat lief dat je hem op afstand wil adopteren, denk dat die stichting enorm blij is met die donaties!

Eline & Vino

1 april 2013, 18:12 3 doggies

Ik ben ook blij dat er nog zo iemand is die oudjes ook een kans geven!
Sinds ik vrijwilliger ben merk ik echt wel dat sommig blijven zitten omdat ze niet de jongste of mooiste zijn qua uiterlijk, maar ze hebben zo'n prachtig karakter.
Laatst was er man van ong. 60 jaar of ouder en hij wou een jonge boerenfox. ;-)
Je had hem moeten zien hij zag er niet persé de fitse uit met een buik die een meter voor hem hong. ;-)

Erika & Jetta schreef het onderwerp

1 april 2013, 18:16

Oh mooie Raissa, ook al zo'n oudje, vind het voor hen echt extra zielig, zo oud en dan nog al die stress moeten meemaken.

Eline: ja Tosca is ook in het asiel terecht gekomen omdat hij als pup was aangeschaft door een oud vrouwtje, toen hij 9 maand was moest hij naar het asiel omdat zij naar het rusthuis moest ;-)

Lees ook

^