Cairn Terrier wandeling 26 mei 2013

5 reacties

Jeanine & Caintie

gewijzigd 29 maart 2013, 10:02

Cairn Wandeling 26 mei 2013

Zondag  26 mei 2013 is er weer een Cairnwandeling, de wandeling is in het midden van het land.
Deze wandeling gaat over Landgoed Mariendaal tussen Oosterbeek en Arnhem , vooral bekend om zijn Groene Bedstee. Het sterk glooiende landschap bestaat uit een afwisseling van bos, fraaie beukenlanen, graslanden en sprengenbeken met vijvertjes.
We willen rond 10.30 beginnen met een lekker kopje koffie of thee bij de theeschenkerij (zorgboerderij) hoeve Klein Mariendaal. Vanuit hier gaan we de wandeling starten, na afloop is er gelegenheid om hier te lunchen.
Adres Diependalseweg 4, 6813 GE, Arnhem.
De boerderij is niet bereikbaar met de auto. U kunt uw auto op 2 tot 5 minuten loopafstand parkeren.


De wandeling is in een losloopgebied waar ook zwemwater aanwezig is.
Omdat het gebied op enkele plaatsen (sterk) heuvelachtig is, is wandelen met een rolstoel of kinderwagen af te raden.
Opgeven voor 12 mei 2013 Hopelijk tot ziens op de gezellige Cairnwandeling!
---------------------------

Naam;
Ik geef me op voor (geef even aan waar je aan mee doet)
 koffie/thee met appeltaart (4euro p.p) aantal personen;......
wandeling (gratis) aantal personen;......aantal honden;......
 lunch soep, 4 broodjes (breekbrood) met beleg, fruit, melk/karnemelk (15euro p,p) aantal personen;.......
 goodie-bag van bio-food (gratis voor de eerste 25 aanmeldingen 1 goodiebag per aanmelding) aantal honden;......
naam/namen;............................................................

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Cairn Terrier wandeling 26 mei 2013" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Zita (Sep)

29 maart 2013, 10:11

Hoe lang is de wandeling ongeveer?

Jeanine & Caintie schreef het onderwerp

29 maart 2013, 19:28

De wandeling is ruim 3km, maar het is wel op plekken sterk heuvelachtig, waardoor je er niet snel overloopt (sowieso doe je er in een groepje altijd langer over), ook is het de bedoeling dat de honden lekker met elkaar kunnen spelen, naast het wandelen en de honden die het leuk vinden (en het weer toelaat) het water in kunnen.

Jeanine & Caintie schreef het onderwerp

26 april 2013, 10:32

Even een upje.
Wie weet zijn er nog Cairns en baasjes die het leuk vinden om mee te wandelen.

Zita (Sep)

5 mei 2013, 11:06

Wij komen iig! Ik ben benieuwd wie er nog meer gaan komen!

Jeanine & Caintie schreef het onderwerp

5 mei 2013, 16:02

Er staan nu 11 Cairns op de lijst (sommige hebben meerdere honden)
Opgeven kan nog tot 11 mei!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Cairn Terrier wandeling 26 mei 2013" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^