hele rare opmerking

9 reacties

weet niet waar ik het onder moet zetten sorry daar voor dan

nou er kwamen mensen kijken voor de kittens en die man was dus bang voor honden ik liet al marvey en ginger naar buiten (achtertuin) want bang zijn kan. even later stond ginger voor het raam en die man zij wat een agressief beest ik zij waarom? hij zei omdat ze zwart is en zwarte honden en mensen zijn agressief mijn moeder trok zich er niks van aan en ging verder met die vrouw praten die wel aardig was. later vroeg die man wat voor rassen het waren mijn moeder zij het ras en die man zij laat ze naar binnen ze zijn cool
huh dacht ik volgens mij is hij stoned
o ja hij was opzoek naar een rode/oranje kater terweel wij hebben gezegt dat wij alleen een zwarte met rode vlekjes hadden en die man zij hou me op de hoogte als jullie een rood katertje hebben mijn moeder en ik dachten het zelfde we bellen ze niet meer terug

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hele rare opmerking" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Habbelbabbelgoedgekeurde fokker

24 maart 2013, 21:53

Er lopen heel wat bijzondere mensen op de deze wereldbol rond.
Mensen die je liever geen levende have meegeeft.
Dus heel verstandig dat je ze niet terug belt.
Brr, kan me voorstellen dat je met een naar gevoel achter bleef.

Kim

24 maart 2013, 22:02

Sommige mensen kunnen zich ook beter niet voortplantenO-)

Nathalie

24 maart 2013, 22:04

Een zwarte kater zal ook wel te agressief geweest zijn zeker ? ;-) Komaan zoiets zeg je toch zomaar niet terwijl je ergens op bezoek bent waar je de mensen niet eens kent.?

Peter

25 maart 2013, 16:31

Hahah, die kill was zo stoned als een garnaal. Kan niet anders, of hij was gewoon mental retard :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hele rare opmerking" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^