Inmiddels is Dexter woensdag alweer 22 weken oud. Het gaat zo hard! Maar hij doet het nog steeds hartstikke goed. Het is zo'n lieverd! Vind nog steeds alles en iedereen leuk en iedereen die hem kent is helemaal spontaan verliefd!
Hij heeft alweer een gewicht van 9,5 kilo bereikt en ook dat gaat dus hard! De halve kilo per week haalt hij niet meer maar het gaat nog steeds omhoog, hij heeft nog wel even te gaan. Zijn vacht is ook enorm aan het veranderen. Ik merk nu dat hij toch langere haren gaat krijgen op zijn rug. Het pluizige haar is bijna allemaal verruild voor het wat dikkere haar.
De arme schat is zijn kiezen aan het wisselen op het moment en heeft daar erg last van. Vannacht een paar keer uit bed geweest, hij was zo aan het piepen en hijgen, even een ijsklontje gegeven en daarna is hij gelukkig in slaap gevallen. Ik zag vanochtend dat er twee tandjes doorkomen waarvan de oude er nog zitten, even in de gate houden dus of deze er zelf nog uitvallen. Anders moeten ze getrokken worden. Hij stinkt ook ONTZETTEND UIT ZIJN BEK...echt verschrikkelijk. Maar komt denk ik echt door zijn kiesjes. Alle voortandjes zijn inmiddels gewisseld.
Zaterdag heb ik doodsangsten uitgestaan, ik was wandelen met nog een andere hond en ze liepen los, kwamen andere hondjes aan die los liepen, Dexter erachter aan lekker spelen, rennen de bosjes in door het riet (niet gezien dat er een sloot was) de andere hond komt terug en mijn Dexter niet. Ik ren de bosjes in, zie hem wilt spartelend in het water liggen, hoge kant dus kon er zelf niet uit komen en raakte in paniek. Zo zielig. Wat ben ik geschrokken, zo zie je maar weer, je moet ze altijd in de gaten blijven houden! Dexter was even geschrokken maar speelde daarna weer lekker verder om op de terug weg zich bijna weer in diezelfde sloot te werpen. Binnenkort even een hondenstrandje opzoeken en lekker met hem gaan zwemmen want volgens mij vind hij het wel heel erg leuk!
Vorige week is hij de hele week tijdens het werken uit de bench geweest en s'nachts ook. Eerste drie dagen prima gedragen! Lag gewoon lekker te slapen als ik thuis kwam. Vanaf woensdag werd het echter een ander verhaal, gordijnen losgetrokken, vrijdag een plint kapot geknaagd. En zaterdag lekker de plant te grazen genomen. En wat een plezier had meneertje. Nah vanaf vandaag dus weer lekker in de bench. Hij is er duidelijk nog niet helemaal klaar voor, maar we bouwen langzaam op. S'nachts slaapt hij overigens wel buiten de bench.
Al met al gaat het dus hartstikke goed, puppycursus is ook afgerond met een mooie diploma.
Zal snel weer even nieuwe foto's plaatsen "
Met foto's
.



3 doggies



