Cindy (16 jaar oude kruising) wil soms opeens niet meer lopen.
Nu heb ik meerdere oude honden gekend die "op het laatst" niet meer wilden lopen en vol in de ankers gingen, tenzij je richting huis gaat.
Cindy doet dit sinds een paar dagen ook. Nu weet ik niet of ik me wel of niet zorgen moet gaan maken. In principe is ze levendig, voor haar doen nog actief, eet ze, poept en plast ze enz. Verder is ze dus gewoon nog haar zelf.
De ene keer wil ze wel lopen en de andere keer wil ze zodra ze geplast heeft weer naar huis. Dat had ze wel vaker als ze wist dat het bijv. etenstijd was, maar uiteindelijk liep ze dan wel gewoon uit zich zelf mee, nu gaat ze dus vol in de ankers en wil ECHT NIET VERDER. Nu ga ik haar niet de straat over sleuren dus heeft ze ook steeds succes, ach t arme ding is ruim 16 als ze niet wil lopen dan hoeft dat niet.
Maar ik vraag me af of er iemand is die misschien weet waarom honden die aardig op leeftijd zijn dit gaan doen? Ze lijkt echt geen pijn te hebben.



3 doggies
