Hallo! Ik ben Nukka!
Ik ben sinds oktober 2 jaar oud maar ik wilde graag even wat vertellen over mijzelf.
Dat ik met 11 weekjes bij mijn nieuwe baasje in trok was ik een lelijk mormeltje. Vind ik zelf overigens niet hoor maar mijn baas zegt dat wel.







Mijn nieuwe zus vond me overigens onuitstaanbaar in het begin wat natuurlijk absurd was want ik was en ben een delight!


Gelukkig naarmaten ik ouder werd begon zusterlief me ook leuker te vinden. Kon ook niet anders want ik was haar exacte schaduw.




Maar goed, ik werd ouder. (En nog knapper dan ik al was natuurlijk)



En slimmer natuurlijk

en ik maakte ook mensen vriendjes. Scheen eerst nogal contact gestoord te zijn naar mensen toe. Hier ging ik als een van de eerste keren echt open naar een mensenvriendje en nog steeds vind ik dit mensen vriendje heel erg leuk!

Ook wist ik heel snel waar er koekjes uitgedeeld werden en dan liet ik ze even zien hoe knap ik kunstjes kon doen.

En graven, ik was een rasechte mol!

En ik werd nog ouder








en toen kreeg ik ook nog een broer!


En nu, nu ben ik zoals ik ben. 2 jaar oud, uitermate knap, super slim en helemaal fantastisch!!

High five!



3 doggies

!













