Simone (gast)
Goedemorgen,
Ik stel deze vraag omdat ik het ook niet weet. Ik ben altijd actief geweest op HP maar wegens tijdgebrek gestopt (Simone en Max)
Mijn buurvrouw heeft een terriermix van ongeveer anderhalf jaar oud. Het beestje plast sinds begin dit jaar steeds in huis terwijl hij dat ervoor nooit heeft gedaan. Hij doet het 's nachts en als ze niet thuis zijn.
Het is begonnen nadat ze nieuwe meubels hadden aangeschaft. Hij ging dan 's nachts op de salontafel staan en pieste erover heen. Omdat er werd gedacht aan dominantie hebben ze hem laten helpen. Helaas heeft dit niks geholpen.
Hij blijft in huis plassen. Hij wordt goed uitgelaten en krijgt genoeg beweging dus daar kan het niet aan liggen. Als hij is uitgelaten en ze gaat even een uurtje weg dan ligt er alsnog een plas in huis als ze terug komt.
Kan dit een vorm van verlatingsangst zijn?
Graag jullie ideeen hierover.




