Anti Mijt shampoo

7 reacties

Sam

13 maart 2013, 20:58

Hoi,

ik had eens een vraagje over anti-mijt shampoo.

Ik heb vandaag mijn hondje gewassen en geschrobd met antimijt shampoo omdat hij mijten had. Nu had hij na de wasbeurt enorm veel last, hij liep rond als een wilde en je zag duidelijk dat hij jeuk jeuk jeuk had.

Nu denken wij omdat de mijten beginnen te bijten omdat het product begint te werken. 

Heeft iemand hier ervaring mee ?

groetjes,
Didier

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Anti Mijt shampoo" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Wendy

13 maart 2013, 21:04

Welke antimijtenshampoo en hoe hard heb je geschrobt?

Sam schreef het onderwerp

14 maart 2013, 08:19

Dat is een oplossing gemaakt door de dierenarts. Wij hebben hard geschrobt, maar de DA zei wel dat het 6 tot 8 weken kon duren eer de mijten allemaal weg waren.

Maar het was een 10 minuten na het wassen dat hij even tekeer ging, is dit misschien normaal met honden die ff zot zijn na het wassen ?

Na die 10 minuten deed hij terug normaal.

Wendy

14 maart 2013, 08:58

Dat doen idd wel meer honden, over de bank rennen, dramatisch overal tegenaan schurken.

Sam schreef het onderwerp

14 maart 2013, 11:09

Ok, ben blij dat het bevestigd wordt. Bedankt!

D

14 maart 2013, 11:11

Je moet DJ hier eens zien als hij nat of gewassen is.
DJ heb ik ook een aantal keren met speciale shampoo moeten wassen, het huis is te klein.
Hij gaat als een wilde rondrennen (ook als het buiten regent en we zijn terug in huis) want het lijkt dan net of hij zich rennend wilt droogmaken!
Het is dus niet van de jeuk, maar gewoon omdat hij nat is. Hahaha.
Ik denk dus dat jouw hondje dat ook heeft, zichzelf droog willen rennen en niet omdat de mijten aan het bijten zijn hoor!

Sam schreef het onderwerp

14 maart 2013, 11:14

Haha, kijk al naar de volgende wasbeurt uit :-)

Senna en Asta

14 maart 2013, 11:14

Misschien dat na het wassen een katoenen badjasje wat rust geeft? Of een rompertje?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Anti Mijt shampoo" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^