Mandy alweer 6 maanden oud.

11 reacties

Veronique, Hugo, Jay-Dee & Mandygoedgekeurde fokker

12 maart 2013, 12:11

Mandy is inmiddels alweer 6 maanden en dit wil ik graag even met jullie delen.
Ze heeft ook al deelgenomen aan haar 1e show hier in Groningen en behaalde een mooie 2e plaats met Veel Belovend.
Ze is echt een dondersteen,heeft zowel Hugo als Jay-Dee bijna onder de duim en ze is dol op mijn dochter, dat zijn 2 handen en 4 poten op 1 buik.
Tot nu toe zijn wij erg tevreden met de uitkomst van de combinatie Ann-Chiara Bis Jakarande - Hugo vom Sternentor, verder is het afwachten tot ze volgroeid en volwassen is.

Hier is ze 4 weken:


10 weken:


6 maanden:





En nog 1 samen met haar vader!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mandy alweer 6 maanden oud." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Kimberley

12 maart 2013, 12:36 3 doggies

Wat een mooierdje zeg! En wat een verschil, als pup echt nog zo'n klein rond bolletje, en nu zo slank en lang!

dogfriend

12 maart 2013, 12:37 3 doggies

wat een knapperd!
zeker iets om trots op te zijn een mooi DIPLOMA ;-)

angela,sky

daven

14 maart 2013, 07:32 3 doggies




mooi beestje ,wat was de showuitslag nu ;-) ;-)

B met D&A†

14 maart 2013, 07:33 3 doggies

Het word al een echte dame :-D

Pumba

14 maart 2013, 16:52 3 doggies

Ik heb haar in Groningen gezien :-) Supermooie hond!

esther

14 maart 2013, 17:12 3 doggies

Ik vind Mandy echt een beauty....;-)Dat vind ik trouwens van alledrie jouw honden, ze zien er zo goed uit...
Perfect eigenlijk....en ooooh wat glanst ze mooi!!!!:-D

Veronique, Hugo, Jay-Dee & Mandygoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

15 maart 2013, 08:28

Het glanzen komt doordat de vacht zwart is en een beetje door de KVV, vooral in de zon zijn het net spiegeltjes.

Een beauty is het zeker, op de ringtraining wordt ze inmiddels een beetje baldadig, echt heerlijk om te zien.

Op haar keurverslag stond:
Mooi vrouwelijk hoofd, sterke kaak, uitstekende compacte voeten, mooi geboren nek, mooi gedefinieerde Tan markings, moet verder nog veel ontwikkelen en groeien.

Hier zijn wij natuurlijk erg blij mee, vooral op een leeftijd van 6 maanden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mandy alweer 6 maanden oud." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^