Het gaat er niet om of IK de moeite zou willen nemen. Geen probleem, doe ik met mn andere katten en met Fedor ook, maar bij sommigen is het niet te doen. Ik had ooit een pers uit het asiel, het beestje had zn hele leven bij een mevrouwtje aan tafel bonbons gegeten..
Zn vacht zag er toen prima uit.. Bij ons mocht hij het bos in, koijnen jagen, en kwam iedere dag met een half bos aan takken en blaadjes in zn onhandige vacht mee terug. Voor hem was het ook een uitkomst. Ik vindt het zieliger dat ze zo onnatuurlijk gefokt worden. Wat heeft die kat eraan? Niks toch?
Allicht ga je eerst proberen met kammen en borstelen, maar als dat niet genoeg is.. Ik zie het probleem niet. Je ziet zelf wel of een hond of kat het fijn vindt. Beter een geschoren vacht dan een verklitte boel.




















