Dit kwam ik net ergens tegen
http://www.dichtbij.nl/zaanstreek/112/artikel/2636223/jonge-husky-dood-gevonden-in-zaandam.aspx
gewoon zielig
Dit kwam ik net ergens tegen
http://www.dichtbij.nl/zaanstreek/112/artikel/2636223/jonge-husky-dood-gevonden-in-zaandam.aspx
gewoon zielig
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "jonge husky dood gevonden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Pff wat erg.
ik had het gelezen op facebook....schandelijk.....
Zoiets vind ik echt om te huilen en kwaad te worden

zag dit gister of eergister ook al op fb
bah...
..zo dichtbij...waarom?
kan hier nog steeds niet tegen ....pffff 
Daarom ben ik (ook) blij als per 1 april de chip verplicht wordt, dan kan in ieder geval de eigenaar gevonden worden.
kwam net ook al een topic van langs.
vreselijk
Helaas is dit gebeurd bij mij in de buurt.
de pup was ontsnap en vermist geraakt de eigenaren hebben de tijd dat de pup weg was, hem alleen maar lopen zoeken en helaas niet gevonden!
Dit verhaal klopt dus helaas niet helemaal!
Vreselijk voor het beestje maar ook voor de eigenaren
Sterkte!
Ja daar heb je gelijk in jeanine.
Sorry Judith,
maar dit was gewoon een oproep in een streekblad in samenwerking met politie zo als je in het bericht kan lezen.
Dus ik begrijp niet helemaal wat je bedoelt.
Maar evengoed erg.
O Babiche wat erg.
Er stond in het bericht dat de eigenaar nog niet gevonden was.
Ja idd sterkte voor de eigenaar.
Zo erg om je hond te verliezen.
Triest....
Reacties als schandelijk, en in het andere topic werden de eigenaren al van alles verweten.


of een ander verhaal op internet staat
Sorry ik type niet zo snel en had het volgende bericht van Judith nog niet gelezen.
Daarom heb ik ook een link naar het krantenartikel gedaan, meer als hulp dan om een eigen verhaal want dan weet ik wel leukere dingen.
Ik verwijt de eigenaar niets.
Het is gewoon erg als je je hond kwijt bent en dan zeker met zo'n afloop.
in dit soort dingen kun je niemand wat verwijten, het kan je zomaar overkomen. en als eigenaar zal je je voor de rest van de tijd alleen maar schuldig voelen, en bedenken wat als ik hem nog een uur eerder had gevonden... Het is niemand z'n schuld maar inderdaad gewoon een heel tragisch verhaal
ik bedoelde het inderdaad niet naar jou toe, maar voornamelijk naar de reactie's die op internet geplaatst worden door mensen die er niets vanaf weten, maar wel gelijk de eigenaren alle narigheid van de wereld wensen.
Daarom vond ik het heel goed dat Babiche hier vertelde hoe het werkelijk zat
ok je heb wel gelijk.
Ik veroordeel ook niet, ik had dit als hulp bedoelt.
Maar soms kan je beter geen hulp bieden als er al geoordeeld word voor je iets weet.
"
heb ik even veranderd Tsjah sorry dat ik het zeg...maar hoe krijgen mensen het toch voor elkaar dat hun pup kan ontsnappen? Ik vind dit gewoon echt nalatigheid.
Laten ze de pup in een tuin waar hij kan ontsnappen zonder toezicht ofzo?
Bij mij is dit gewoonweg echt niet mogelijk. Je zorgt toch dat zo'n pup niet kan ontsnappen? Als de pup dit nu al voor elkaar kreeg, hoe moest dat later dan als de hond groot is?
Nee...ik vind dit echt nalatig. Nu is dat arme ding overleden.
Dit topic kan volgens mij verder wel gesloten worden.
Hoe dit moet weet ik eigenlijk niet.
Maar eigenaar heeft het trieste bericht al gehad neem ik aan.
Het laatste wat ik wil zeggen is heel veel sterkte voor de eigenaar met het verlies van de hond.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "jonge husky dood gevonden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.