Hallo,
Graag had ik even wat meningen gehoord van mede forum bezoekers over het volgende:
Vorig jaar in november hebben we onze 14 jarige whippet Speedy spijtig genoeg moeten afgeven.
We hadden toen gedacht dat onze (bijna ook 14 jarige)jack russel Jacky ging treuren en zoeken maar dit viel reuze mee. Tot enkele weken geleden. Vanaf dan heeft hij ons de indruk van nergens meer goed te zijn. Als hij binnen is wilt hij naar buiten en als hij 2 minuten buiten is wilt hij terug binnen enz.
Vandaag ben ik bij de DA geweest voor zijn jaarlijkse controle en buiten een slecht gebit (moet pillen nemen) en staar aan den ogen is hij nog ok.
Door dat we later schikken om toch terug een hondje (terug een whippet denken we) te nemen had de DA het voorstel om misschien nu al een puppy aan te schaffen zodat die de (goede) gewoontes kan aanleren voor we onze Jacky (jack russel) ook verliezen (hopelijk hebben nog een tijdje!).
Volgens de DA zou dit ook een goede stimulans kunnen zijn voor onze oude jack russel.
Enkele reactie's en gedachten zijn zeer welkom.
Alvast bedankt voor te lezen!
Mvg,
Tom



3 doggies










