Onze vorige hond hebben wij uit het asiel gehaald toen ze 9 jaar was!Wat ik ermee bedoel is dat niet iedereen dat doet en dat die honden meestal jaren daar zitten, de meeste mensen willen een jongere hond. Een wat oudere hond is ook minder speels en een stuk rustiger dan een puppy, slapen veel overdagsn en als de mensen dan thuis zijn krijgen ze in ieder geval alle aandacht.
Sowieso in het weekend.



. Sorry hoor maar als je hond wilt hebben dan moet je daar tijd voor hebben om hem een zo'n goed mogelijk leven te geven. Daaronder valt ook vrijheid. En dat niet alleen je moet ook een buffer hebben voor het geval dat de hond geld gaat kosten. 
en ik begrijp best dat er gewerkt wordt, maar dan zou je ook een oppas kunnen betalen, voor twee uur op de dag, de hond bezig houden, misschien is dat een idee ? wat vroeger opstaan, lekker met je hond er op uit voor je werk, op de dag iemand inhuren, savonds is tie weer voor jou, en in het weekend mee nemen op sociale contacten, niets mis mee dan als je fulltime werkt er een hond op na houdt.











