Wat spelen ze toch leuk samen!!!

9 reacties

Lizzie en Sterre

20 februari 2013, 14:16

Nu Lizzie helemaal gewend is aan haar grote kleine broertje kunnen ze toch zo heerlijk stoeien!! Binnen stoeien, in de tuin stoeien, tijdens de wandeling stoeien, heerlijk!!! :-D Ben zo blij dat het zo goed gaat tussen die 2 :-D wilde even wat leuke (actie)foto's delen die ik vandaag in de tuin gemaakt heb ;-)











En de allerleukste van de dag:

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat spelen ze toch leuk samen!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

De Mecheltjes clan

20 februari 2013, 14:26

Een heel leuk stel samen die heerlijk samen kunnen ravotten.

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

20 februari 2013, 17:43

Dank jullie wel!! Ik kan hier ook zo van genieten :-D

Ine

20 februari 2013, 19:16

Dat moet wel genieten voor je zijn!
Wat een heerlijke beestjes!

Sophie & Beau

20 februari 2013, 19:27

Hihi, die 'allerleukste van de dag' foto ;-)
Lekker stel!

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

20 februari 2013, 19:31

Ja die foto is ook echt enorm populair op facebook hahaha :-D

judith

20 februari 2013, 19:28

Wat een leuk stel toch zo samen!!!! ik kan er ook zo van genieten, om je eigen roedel zo met elkaar bezig te zien. honden zijn toch echt roedeldieren ;-)

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

20 februari 2013, 19:31

Ja inderdaad Judith! Lizzie deed hier in huis ook echt niks meer, het enige spelen dat ze deed was apporteren en dat deden we binnen uiteraard niet vaak. Ze lag dus vooral bij ons of op de grond, hooguit op een botje te kauwen. Buiten speelde ze zo graag met de buurhondjes dat ik toch onze droom van een nieuwe hond wat wilde versnellen, en dat heeft haar enorm veel goed gedaan!!! ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat spelen ze toch leuk samen!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^